Weronika Rosati
WYWIAD

„Walczę o prawdę” Weronika Rosati o tym jak jedno wyznanie zmieniło jej życie

„Walczę o prawdę” Weronika Rosati o tym jak jedno wyznanie zmieniło jej życie

Mimo krytyki i utraty kontraktów reklamowych Weronika Rosati nie żałuje wywiadu, w którym opowiedziała, że była ofiarą przemocy. Nam mówi, jak to wyznanie zmieniło jej życie.

Rozmowę z Weroniką Rosati (35), którą w marcu opublikowały „Wysokie Obcasy”, już dziś można śmiało nazwać jednym z najgłośniejszych wywiadów tego roku. Aktorka powiedziała w nim bowiem, że doznała przemocy ze strony byłego partnera. Nam gwiazda opowiada, ile ją te zwierzenia kosztowały i co dzięki nim zyskała.

Poniżej publikujemy cały wywiad z najnowszego magazynu "Party".

Zobacz także: Weronika Rosati ma dość ataków na nią. "Równouprawnienie w Polsce?" Mocny wpis!

Julia Wieniawa wideo
Instagram
Seriale
Dlaczego nowy serial z Wieniawą, Rosati i Zielińską nie pojawił się jeszcze w telewizji? O co chodzi?
Dlaczego nowy serial z Wieniawą, Rosati i Zielińską nie pojawił się jeszcze w telewizji? O co chodzi?

Julia Wieniawa , Katarzyna Zielińska i Weronika Rosati razem zagrały w nowym serialu Polsatu „Zawsze warto”. Niedawno odbyła się konferencja z gwiazdami, które grają główne role w nowej produkcji, a wiosną serial miał pojawić się na antenie. Nastąpiła jednak zmiana planów i jak mówi Julia Wieniawa „pewne zawirowania” sprawiły, że będziemy go mogli obejrzeć dopiero jesienią. Młoda gwiazda w rozmowie z Party.pl zdradziła, co wpłynęło na taką decyzję. Aktorka od razu powiedziała czy będzie kolejny sezon serialu! Obejrzyjcie wideo i dowiedźcie się, gdzie już teraz będzie można obejrzeć „Zawsze warto”!   Julia Wieniawa Katarzyna Zielińska i Weronika Rosati na planie serialu "Zawsze warto". Zobacz także :  Czy nowy serial Polsatu zagrozi "Przyjaciółkom"? Weronika Rosati zdradza nam szczegóły: "Jest odważny"

Weronika Rosati
EastNews
Newsy
TYLKO U NAS: Weronika Rosati pięć godzin zeznawała na policji. Kiedy kolejna rozprawa?
Rosati złożyła zeznania na policji

To wojna! Weronika Rosati przyleciała do Polski tylko na jeden dzień. Ale to był dzień pełen wrażeń! Najpierw po raz pierwszy spotkała się w sądzie z eks-partnerem i ojcem dziecka Elizabeth, Robertem Śmigielskim. Oboje sądzą się o prawa opieki nad córką. To nie było łatwe spotkanie. Śmigielskiemu na widok Weroniki ewidentnie puściły nerwy.  Weronika uniemożliwia mi kontakt z dzieckiem. Izoluje mnie, wywozi dziecko za granicę bez mojej zgody! - mówił podniesionym głosem Weronika w tej sytuacji zachowała o wiele więcej zimnej krwi. Przypomniała Śmigielskiemu, że według postanowienia amerykańskiego prawa powinien się trzymać od niej na odległość 91 metrów. Rosati, chce aby taki sam zakaz obowiązywał w Polsce.   Pierwsze starcie Aktorka w głośnym wywiadzie udzielonym "Wysokim Obcasom", opowiedziała o tym, że w trakcie związku ze Śmigielskim padła ofiarą przemocy. Wciąż trwa dochodzenie w tej sprawia. Prosto z sądu Weronika pojechała na komisariat, gdzie przedstawiła nowe dowody mające obciążyć byłego partnera. Zeznania trwały aż pięć godzin. Następnego dnia Rosati wróciła do Los Angeles, ale następna rozprawa odbędzie się już pod koniec maja. Co jeszcze się działo podczas pierwszej rozprawy w sądzie? O tym przeczytacie w nowym "Party". Zobacz także:  Ostra wymiana zdań między Weroniką Rosati a Robertem Śmigielskim: "Masz się trzymać ode mnie z daleka!" Weronika Rosati na okładce "Party". Weronika i Robert Śmigielski walczą m.in o prawa do opieki nad córką  

Weronika Rosati na imprezie Raffaello
Newsy
Weronika Rosati: "Atakują mnie trzy pacjentki drugiej strony!" Aktorka o tym, jak wygląda jej życie po głośnym wywiadzie!
Weronika Rosati: "Atakują mnie trzy pacjentki drugiej strony!" Aktorka o tym, jak wygląda jej życie po głośnym wywiadzie!

To z pewnością najgłośniejszy wywiad tego roku. Weronika Rosati w rozmowie z Magdaleną Środą opowiedziała o tym, że doznała przemocy ze strony swojego byłego partnera. W rozmowie z "Party" przyznaje, że nie żałuje żadnego słowa, które padło podczas tego wywiadu. Aktorka chce w przyszłości działać na rzecz praw kobiet. Ma bardzo konkretne plany : W tym roku wezmę udział w Kongresie Kobiet, będę tam miała swój panel, razem z "Wysokimi Obcasami". Poruszymy temat samotnego macierzyństwa i przemocy w rodzinie. To moja pierwsza działalność tego typu (...) Chcę pomagać kobietom, które przeżyły to co ja - powiedziała aktorka w rozmowie z "Party" Weronikę wsparło setki kobiet - tych znanych, ale także anonimowych. Po stronie eks-partnera opowiedziały się za to: malarka Joanna Sarapata, scenarzystka Ilona Łepkowska oraz żona Daniela Olbrychskiego, Krystyna Olbrychska. Z Olbrychską i Sarapatą, Weronika spotka się w sądzie. Nie zgodzę się z stwierdzeniem, że to kobiety mnie atakują. Atakują mnie konkretnie trzy przyjaciółki i jednocześnie pacjentki drugiej strony. Te kobiety mnie nie znają, widziałam je parę razy w życiu i nigdy nie bywały w moim domu. Poza tym one nie są ekspertkami ani żadnymi autorytetami w przeciwieństwie do Magdy Środy - powiedziała Rosati Weronikę Rosati czeka walka w sądzie Weronika już niedługo spotka się ze swoim eks-partnerem w sądzie. Aktorka zamierza uregulować sprawy związane z alimentami oraz prawami rodzicielskimi. Wciąż trwają postępowania przygotowawcze związane z oskarżeniami o przemoc fizyczną, psychiczną i ekonomiczną. Chociaż Weronikę sprawa kosztuje bardzo dużo stresu, nie żałuje ani jednego słowa, które padło w wywiadzie. Nawet jeśli spowodowało to utratę kontraktów reklamowych.  Kiedy gwiazda nie ma poukładanego...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner