Weronika Rosati - rozstała się z ojcem dziecka! Weronika Rosati rozstała się ze słynnym ortopedą? Weronika Rosati o rozstaniu z ojcem dziecka córki Weronika Rosati pokazała zdjęcie z córką
Weronika Rosati - rozstała się z ojcem dziecka!
1/4
Weronika Rosati - rozstała się z ojcem dziecka!

Weronika Rosati jest zakochana? Zaledwie kilka miesięcy temu w mediach pojawiła się wiadomość, że aktorka nie jest już z ojcem swojej córeczki. Weronika Rosati i słynny ortopeda, Robert Śmigielski tworzyli związek przez dwa lata, niestety kilka miesięcy po narodzinach ich dziecka, para zdecydowała się na rozstanie.

Rzeczywiście rozstanie jest prawdą. Dla niej to szczególnie bolesne,  ponieważ jest mamą malutkiej córeczki i i jak każda mama marzyła o tym by zapewnić swojemu dziecku pełną rodzinę. Chce się teraz skupić wyłącznie na szczęśliwych chwilach z Eli- przyznała wówczas Gabriela Piekarniak, menadżerka Weroniki Rosati. 

Teraz jedna z gazet sugeruje, że Weronika Rosati jest juz gotowa na nową miłość! Co więcej, "Twoje Imperium" opublikowało nawet zdjęcia ze spotkania aktorki z pewnym tajemniczym mężczyzną w jednej z restauracji w Krakowie. Czy to nowy partner Weroniki? Wiemy!

 

Zobacz także: Radzenie sobie po rozstaniu – przeżyj stratę do końca

2/4
Weronika Rosati rozstała się ze słynnym ortopedą?

Weronika Rosati i Robert Śmigielski tworzyli związek przez dwa lata. Aktorka i słynny ortopeda poznali się kiedy Weronika była związana jeszcze z Piotrem Adamczykiem. Kiedy jednak gwiazda rozstała się z aktorem po wypadku samochodowym, do którego doszło w 2013 roku, to właśnie Śmigielski pomagał Weronice wrócić do zdrowia. Wtedy też narodziło się między nimi uczucie. Para doczekała się dziecka - córeczka Rosati i Śmigielskiego urodziła się w grudniu 2017 roku. Niestety jak już wiemy, kilka miesięcy później para zdecydowała się na rozstanie.

 

Teraz media zastanawiają się, czy Weronika jest już gotowa na nowy związek. W najnowszym wydaniu "Twojego imperium" pojawiły się zdjęcia aktorki z tajemniczym mężczyzną - razem spotkali się w jednej z restauracji w Krakowie. 

Jest już gotowa na nowy związek czy przyłapaliśmy ją tylko na niewinnym flircie?- zastanawia się "Twoje Imperium". 

Kim był tajemniczy mężczyzna z którym została przyłapana Weronika Rosati? Czy to nowy partner aktorki? Odpowiedź na następnej stronie. 

 

Zobacz także: WERONIKA ROSATI POCHWALIŁA SIĘ BRZUCHEM PO CIĄŻY. TAK SZCZUPŁA JESZCZE NIGDY NIE BYŁA?

3/4
Weronika Rosati o rozstaniu z ojcem dziecka córki

Jak udało się nam ustalić, mężczyzna z którym Weronika Rosati została przyłapana w restauracji w Krakowie, to jedynie jej znajomy aktor, który po prostu dołączył do Weroniki i do jej córeczki w trakcie obiadu.

- Weronika była na obiedzie z córką, swoją mamą i Anną Muchą. Na jakiś czas przysiadł się tylko do nich znajomy aktor i wtedy zrobiono te zdjęcia - mówi nam osoba z otoczenia aktorki. 

Zobacz także: Czy przyjaźń damsko-męska jest możliwa? Naukowe podejście

4/4
Weronika Rosati pokazała zdjęcie z córką
ONS

To nie pierwszy raz kiedy media plotkują, że Weronika Rosati jest juz gotowa na nowy związek. Kilka tygodni temu "Fakt" sugerował, że pewien przystojniak walczy o serce aktorki, która ponoć nie zamierza zbyt szybko wracać z Los Angeles do Polski. Weronika zdementowała medialne doniesienia w mediach społecznościowych.

bardzo prosze o zaprzestanie przedruków nie sprawdzonych informacji. artykuł w gazecie „ fakt” jest całkowicie fałszywy i szkodliwy. mieszkam i żyje w Polsce, i z radością zaczynam wlaśnie zdjęcia do „ m jak miłość”. naprawde wyluzujcie z tym surferem 😂😂😂- napisała wówczas na Instagramie. 

Czy teraz również skomentuje medialne plotki? 

Więcej na temat Weronika Rosati