Party Stories
Weronika Rosati na okładce Party
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy

Rosati na okładce "Party". To koniec jej kariery?

Co jeszcze w numerze?

Już jutro w sprzedaży pojawi się nowy numer najlepszego magazynu o gwiazdach - "Party". Na okładce - Weronika Rosati i jej problemy zdrowotne. Aktorkę czeka kolejna operacja. Czy to może w jakikolwiek sposób zaszkodzić jej karierze? Gwiazda szczerze odpowiada na wszelkie pytania.

Zobacz: Rosati była z Adamczykiem na Złotych Globach. Pokazała zdjęcie z czerwonego dywanu

Co jeszcze w numerze? Rusza Taniec z Gwiazdami - tylko w Party piękna sesja wszystkich par. Kim są uczestnicy trzeciej edycji? Ponadto - przegląd najpiękniejszych kreacji na Oscarach 2015. A także największa afera ostatnich tygodni - Kamil Durczok i skandale w związku z publikacjami Wprost. Czy dziennikarz wróci jeszcze do telewizji?

Zobacz: Kamil Durczok chce naprawić swój wizerunek. Jego żona zatrudniła eksperta

Nowa Party już jutro w sprzedaży a atrakcyjnej cenie - tylko 1,99 zł.
Weronika Rosati na planie nowego serialu:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Weronika Rosati na okładce "Party"
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Weronika Rosati na okładce "Party". Koniec miłości?
Co jeszcze w numerze?

Już jutro w sprzedaży w całej Polsce pojawi się nowy numer magazynu "Party". Gwiazdą okładki jest Weronika Rosati . O aktorce było ostatnio głośno ze względu na jej gorący związek z Piotrem Adamczykiem . Niedawno prasa rozpisała się o kryzysie pary. Jaka jest prawda? Weronika w szczerym wywiadzie o plotkach, życiu i dalszej karierze. Zobacz: Rosati i Adamczyk planują podróż do Włoch. Nie będą tam odpoczywać Co jeszcze w numerze? Tylko w "Party" wyjątkowa sesja wszystkich uczestników " Tańca z Gwiazdami " . Poznamy sekrety 12 par, które już niedługo zmierzą się na parkiecie. Ponadto redakcja dowiedziała się, za ile Agnieszka Szulim wystąpiła w kampanii popularnej marki. Ta kwota robi wrażenie. Ewa Chodakowska poprowadzi program z mężem! Jaki, gdzie i o czym? Wszystkie szczegóły poznamy już jutro. Nowe "Party" w atrakcyjnej cenie 1,99 zł. Serdecznie polecamy. Zobacz:  Szulim wesprze gejów i lesbijki. Weźmie udział w dużym wydarzeniu   Uczestnicy "Tańca z Gwiazdami" na konferencji Polsatu:

Kamil Durczok na okładce "Party"
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Kamil Durczok na okładce nowego "Party". Co jeszcze straci?
W numerze: Popielewicz, Lis i inni

Już jutro w sprzedaży pojawi się nowy numer magazynu "Party". Na jego okładce bohater najgłośniejszego skandalu w mediach ostatnich lat - Kamil Durczok . Komisja TVN, po kilku tygodniach badania sprawy mobbingu i molestowania w stacji, zakończyła z dziennikarzem współpracę z redaktorem w trybie natychmiastowym . To jednak początek jego problemów. Co jeszcze straci? Zobacz: Komisja TVN: Były przypadki molestowania. Durczok w trybie natychmiastowym odchodzi z TVN Ponadto w numerze - Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży już po zaręczynach! Hanna Lis - dlaczego oddała mężowi swoją pracę? A także - niezwykłe zdjęcia jurorów i prowadzącej You Can Dance z Sewilli . W środku interesujące rozmowy z Anną Czartoryską oraz Romą Gąsiorowską. To wszystko w atrakcyjnej cenie - tylko 1,99 zł. Serdecznie polecamy. Zobacz: Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży oficjalnie razem Kamil Durczok na salonach:

Okładka Party
Newsy
Piotr Adamczyk i Weronika Rosati na okładce "Party". Czy rozstali się w zgodzie?
Co jeszcze w magazynie?

Już jutro w sprzedaży pojawi się nowy numer najlepszego magazynu o gwiazdach - "Party". Na okładce Piotr Adamczyk i Weronika Rosati . Informacja o rozstaniu pary pojawiła się w mediach w tym tygodniu. Tylko “Party” udało się ustalić, czy aktorzy rozstali się w zgodzie! (Zobacz: Weronika Rosati pierwszy raz o rozstaniu z Piotrem Adamczykiem ) Co jeszcze w numerze? Wywiad z Natalią Kukulską, która zachwyciła krytyków muzycznych oraz widzów swoim występem na ostatnim festiwalu w Opolu. Jakie ma dalsze plany zawodowe i dlaczego jej nowe piosenki są coraz rzadziej puszczane w rozgłośniach radiowych? Tego dowiecie się z rozmowy z wokalistką. W magazynie znajdziecie też obszerny materiał o Nataszy Urbańskiej, który niedawno zaprezentowała nową kolekcję swojej marki Muses oraz dowiecie się, ile Agnieszka Szulim dostanie za poprowadzenie show TVN “Aplauz, aplauz”. Nowe "Party" w atrakcyjnej cenie - tylko 1,99 zł. Zobacz też na Polki.pl: Agnieszka Szulim nosi rzeczy w polską metką!

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner