Weronika Rosati na okładce Flesza
Flesz

Weronika Rosati w ogniu krytyki za wywiad o rozpadzie związku! Czy żałuje?

Weronika Rosati na okładce Flesza
Flesz

 

Weronika Rosati ma za sobą trudny czas. Aktorka niedawno została mamą i bardzo ucieszyła się z tego powodu, ale po porodzie musiała też podjąć trudną decyzję. Aktorka rozstała się ze swoim partnerem, Robertem Śmigielskim, który jest ojcem jej córki Elizabeth. 

- To moja największa porażka życiowa, że podjęłam złą decyzję, wchodząc w ten związek. Ubolewam, że nie mogę dać mojej córce tego, co najlepsze, a najlepsza dla dziecka jest pełna rodzina. Ja w to wierzę. Dlatego decyzja o rozstaniu była traumatyczna, trudna i przykra - wyznała Weronika Rosati w rozmowie z "Galą".
 

Jej wywiad spotkał się z bardzo różnymi opiniami, jedni chwalili ją za szczerość i współczuli tego, że została samotną matką, inni krytykowali za to, że publicznie opowiedziała o rozpadzie swojego związku. Skrytykowały ją też przyjaciółki jej byłego partnera - Magda Gessler i Krystyna Demska-Olbrychska. Czy Weronika żałuje, że otworzyła się i opowiedziała o tym, jak teraz wygląda jej życie? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w magazynie "Flesza". Co jeszcze w numerze? 

 

Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi "Big Brothera"? Trwają przygotowania do wiosennej edycji show i producenci chcieliby, żeby to ona ją poprowadziła! Do tego nowe informacje o Monice Kuszyńskiej, która tuż przed świętami urodziła córkę. Nowy "Flesz" od poniedziałku ( Wigilia) w sprzedaży!

Polecamy: Weronika Rosati ma naprawdę trudny czas! Na spacerze z mamą i córką wyglądała na naprawdę smutną! Zobaczcie ZDJĘCIA

 

Weronika Rosati na okładce Flesza

Weronika Rosati na okładce Flesza
Flesz

Więcej na temat Weronika Rosati
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08