Weronika Rosati
EastNews

Weronika Rosati i Robert Śmigielski nie mogą dogadać się w sprawie nazwiska córki. Jakie żądania ma ojciec Elizabeth?

Weronika Rosati
EastNews

Atmosfera między Weroniką Rosati i Robertem Śmigielskim cały czas jest gorąca. Ostatnio para spotkała się w sądzie, aby ustalić wysokość alimentów i porozumieć się w sprawie, tego kiedy ojciec może widywać córkę. Jednak na sądowym korytarzu doszło do ostrej wymiany zdań między dawnymi partnerami. Okazuje się, że para ma jeszcze jeden sporny temat. Jest nim nazwisko małej Elizabeth!

Jakie nazwisko nosi córka Weroniki Rosati?

Niedawno Weronika Rosati opublikowała na Instagramie zdjęcie z córeczką, które podpisała hashtagiem #elizabethvalentinarosati. Tym samym ujawniła, że mała Elizabeth nosi jej nazwisko. Okazuje się, że zmieniła je dziecku bez zgody ojca. Jak donosi se.pl Robert Śmigielski zamierza walczyć w sądzie o jego przywrócenie. Weronika Rosati zmieniła nazwisko córce w Stanach Zjednoczonych, w miejscu urodzenia dziecka. Ojciec dziewczynki został poinformowany o tym fakcie dopiero na sądowym korytarzu, gdzie usłyszał:

Tak, zmieniłam nazwisko, bo ojciec stosował przemoc domową i w Stanach za przemoc domową byłbyś aresztowany - powiedziała Weronika Rosati. 

Jakie żądania w sprawie nazwiska ma ojciec Elizabeth?

Robert Śmigielski zamierza w sądzie dochodzić przywrócenia jego nazwiska córce i udowodnić, że Weronika Rosati bez jego wiedzy i zgody zmieniła Elizabeth nazwisko ze Śmigielska na Rosati:

Śmigielski po konsultacjach z prawnikami dowiedział się, że Weronika nie mogła bez jego wiedzy i zgody zmienić nazwiska córce. Dlatego też zamierza iść z tą sprawą do sądu i przywrócić dziewczynce swoje nazwisko - twierdzi informator se.pl

Czy Weronika Rosati i Robert Śmigielski dojdą w końcu do porozumienia dla dobra córki?

Zobacz takżeOstra wymiana zdań między Weroniką Rosati a Robertem Śmigielskim: "Masz się trzymać ode mnie z daleka!"

 

Weronika Rosati i Robert Śmigielski uchodzili za jedną z popularniejszych par show-biznesu

Robert Śmigielski i Weronika Rosati zakochani
EastNews

Jednak jakiś czas temu gwiazda oskarżyła byłego partnera o przemoc domową

Weronika Rosati

 

Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08