Weronika Rosati, Piotra Adamczyk
Eastnews

Weronika Rosati i Piotr Adamczyk rozstali się?!

Weronika Rosati, Piotra Adamczyk
Eastnews

 

Weronika Rosati i Piotr Adamczyk rozstali się?

 


Piotr Adamczyk i Weronika Rosati poznali się dwa lata temu na planie serialu "Piąty stadion". Cała Polska dowiedziała się o ich związku, gdy para uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu. Okazało się, że aktorka towarzyszyła Piotrowi w podróży na plan serialu “Wkręceni” i podczas wypadku złamała sobie nogę.


Piotr opiekował się ukochaną, woził ją do lekarzy oraz towarzyszył jej na planie produkcji. Kilka miesięcy temu był z nią nawet na planie serialu Agnieszki Holland "Dziecko Rosemary". Plotkowało się, że mama Weroniki uważa, że Piotr byłby idealnym zięciem, a sama aktorka liczy na to, że jej ukochany wyjedzie z nią do USA i spróbuje swoich sił w Hollywood. Wszyscy czekali na zaręczyny ale...


Jak udało nam się dowiedzieć, Weronika Rosati i Piotr Adamczyk nie są już parą. Podobno ich związek zakończył się już dwa miesiące temu, ale para nie chciała komentować tego w mediach i poprosiła znajomych o dyskrecję. Dlaczego rozstali się?


"Podzieliła ich odległość. Piotr nie wiązał swojej przyszłości zawodowej z Ameryką, a Weronika, gdy doszła do siebie po wypadku, regularnie wyjeżdżała na castingi oraz zdjęcia do Hollywood. Ostatnio zagrała w jednym z najpopularniejszych obecnie seriali “True Detective”. Piotr z kolei chce robić karierę w Polsce. Ciągłe podróże sprawiły, że uczucie wygasło", mówi nam znajoma pary.Weronika Rosati umieściła ostatnio na Instagramie zdjęcie z mamą, Teresą. Na wsparcie ukochanej mamy zawsze może liczyć!

 

 

This babe got in town 🌴😊

A photo posted by Weronika Rosati (@weronikarosati) on

 

 


Zobacz też na Polki.pl: "Weronika Rosati i Piotr Adamczyk na rozdaniu Złotych Globów!"

 

 

Asortyment dla kobiet, mężczyzn i dzieci za mniej niż myślisz. Wydawaj mniej, wchodząc na stronę Peek and Cloppenburg kody rabatowe.

 

 

Weronika Rosati i Piotr Adamczyk:

 

 

 

Weronika Rosati i Piotr Adamczyk na meczu Polska-Szkocja. Pierwsze wspólne wyjście Rosati i Adamczyka

 

 

Więcej na temat Weronika Rosati Piotr Adamczyk
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43