Weronika Marczuk pokazała ciążowy brzuszek
Facebook

Weronika Marczuk urodziła! Jak czuje się mama i maleństwo?

Weronika Marczuk pokazała ciążowy brzuszek
Facebook

Weronika Marczuk została mamą! 48-letnia była żona Cezarego Pazury, urodziła swoje pierwsze dziecko! Gwiazda od wielu lat bardzo pragnęła zostać mamą i w końcu jej marzenie się spełniło. Na świat przyszła jej córeczka, Ania.

Informację potwierdziła dziennikarka magazynu "Viva!" Krystyna Pytlakowska. 

Dziewczynka waży prawie 3,200 gramów! Szczęśliwa mama i jej dziecko czują się znakomicie. Weronika Marczuk jest bardzo szczęśliwa - czytamy na viva.pl.

Jak podaje portal, mama wraz z córeczką opuściła już szpital przy ul. Kasprzaka. 

Zobacz także: Szokujące wyznanie ciężarnej Weroniki Marczuk: "Pochowałam już dwoje dzieci"

Weronika Marczuk urodziła dziecko

Niedawno Weronika Marczuk udzieliła bardzo szczerego wywiadu dla "Dzień Dobry TVN", w którym opowiedziała o trudnościach z zajściem w ciążę. Gwiazda wyznała także, że ma za sobą kilka poronień. 

Miałam próby zajścia w ciążę znacznie wcześniej i się nie udawały, a teraz się udało. Traktuje to po prostu jako to, co ma się wydarzyć. Poza tym jest rodzina i ojciec dziecka, który na pewno da sobie radę w razie czego, ale nie myślimy o złym - powiedziała Weronika Marczuk w rozmowie z Mateuszem Hładkim. 

Gwiazda opowiedziała również, dlaczego nie pokazuje swojego partnera w życiu publicznym. Okazało się, że to także jego wola i mężczyzna nie chce ujawniać swojej tożsamości. 

To jego życzenie, a po drugie to jest chyba rozsądne w naszych czasach. (..) Byłam już żoną kogoś, kto był bardzo znany i nie ukrywam, że wtedy ja z kolei nie byłam szczęśliwa z tym, że wszyscy o tym mówią i też to przeszłam. Nauczyłam się to rozumieć, nauczyłam się z tym żyć, ale bardzo dobrze rozumiem ludzi, którzy nie chcą tego przeżywać i szanuję to - powiedziała Weronika Marczuk. 

O ciąży Weroniki Marczuk opinia publiczna dowiedziała się niedawno. Gwiazda długo skrywała tę informację w tajemnicy. Teraz jednak wiadomo, że Weronika jest już szczęśliwą mamą córeczki Ani! Oczywiście serdecznie gratulujemy i życzymy zarówno mamie jak i dziecku dużo zdrowia oraz siły!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Aneczko, patrzę na Ciebie i jestem już pewna: te ok. 17 500 dni mojego życia „przed” były tylko przygotowaniem do takiego Daru, jakim jesteś. Cudowne uczucie! Idziemy już razem przez życie, bądź szczęśliwą i silną kobietą, Córeczko ❤️🙏🥰 ******** ********* Ogromne podziękowania kieruję do zespołu Instytutu Matki i Dziecka przy ul. Kasprzaka w Warszawie, szczególnie do Kierownika Kliniki prof. Tadeusza Issata. Trudne chwile odchodzą w niepamięć, pozostaje tylko podziw i wdzięczność za tak profesjonalną opiekę i warunki dla mam i noworodków. #newborn#cudnarodzin#HiperMamy#szacunekdlawszystkichmam#książkepiszesamożycie#nowezycie#toconajwazniejsze#harmoniaiszczescia#dojrzałerodzicielstwo##zyciezaczynasiekazdegodnia

Post udostępniony przez Weronika O. Marczuk privat (@weronika.olena)

Weronika Marczuk
East News

Gwiazda miała duże problemy z zajściem w ciążę. Po latach jej marzenie w końcu się spełniło!

Weronika Marczuk pokazała ciążowy brzuszek
Facebook

 

Więcej na temat Weronika Marczuk
Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15