Anna Wendzikowska projektuje biżuterię

Wendzikowska zaprojektowała kolekcję biżuterii. Ładna?

Anna Wendzikowska projektuje biżuterię

Dzięki możliwościom jakie oferują portale społecznościowe możemy dowiedzieć się wiele ciekawego na temat pasji rodzimych gwiazd. Ostatnio, na przykład, poznaliśmy hobby Anny Wendzikowskiej. Dziennikarka, która na co dzień spotyka się z ikonami kina, w wolnych chwilach zajmuje się... projektowaniem bransoletek. Takie hobby nie tylko kształtuje jej zmysł estetyczny, ale przede wszystkim pozwala zabić nudę, o którą w show-biznesie czasami nie trudno, szczególnie podczas ok. 14 godzinnego lotu do Stanów.

Na fanpage Wendzikowska wrzuciła fotki kilku projektów. Koralikowe bransolety dostępne są w różnych kolorach i z rozmaitymi zdobieniami. Są naprawdę urocze i pasują do każdego typu osobowości :) A sama reklamuje je tak:

- Biżuteria dla wymagających. Stworzona z najwyższej jakości kamieni półszlachetnych. Stworzona z serca i z pasją.


Swoją kolekcję, Wendzikowska nazwała po prostu "Wendy". Pieszczotliwy skrót nazwiska ma nawiązywać także do dziewczyny "Piotrusia Pana", która nosiła właśnie takie imię.

Przy okazji przypomnijmy, że również Alicja Janosz ma na koncie biżuterię satuszową własnego projektu. Co ciekawe, jako dziecko Janosz grała właśnie Wendy w musicalu Janusza Józefowicza, z którego wygryzła Dodę (zobacz). Może Anna i Alicja powinny podać sobie dłonie i nawiązać współpracę? :) Zobacz: Alicja Janosz zaprojektowała... biżuterię!

Anna Wendzikowska projektuje biżuterię


Anna Wendzikowska projektuje biżuterię


Anna Wendzikowska projektuje biżuterię

Więcej na temat Anna Wendzikowska biżuteria
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37