Premiera książki Rusin Karolina Korwin Piotrowska, Agnieszka Woźniak-Starak Agnieszka Woźniak-Starak Kasia Sokołowska Agnieszka Cegielska
Premiera książki Rusin
1/8
Premiera książki Rusin

Agnieszka Woźniak-Starak, Dorota Wellman, Monika Olejnik, Anna Kalczyńska, Patricia Kazadi, Agnieszka Cegielska, Michał Piróg, Anita Werner, Kasia Sokołowska, Katarzyna Kolenda Zaleska oraz Marta Kuligowska - gwiazdy TVN pojawiły się na premierze nowej książki Kingi Rusin w jednej z warszawskich restauracji.

 

Naszą uwagę zwróciła przede wszystkim Monika Olejnik, która w związku ze zmianą pogody postawiła na futrzany kołnierz w różowym kolorze. Katarzyna Kolenda Zaleska w srebrnej spódnicy oraz białych trampkach wyglądała bardzo oryginalnie! Agnieszka Cegielska postawiła za to na klasykę - szary golf i czarne proste spodnie. Dorota Wellman pokazała, że nawet jeszcze w październiku czuje lato i założyła koszulkę w paski na krótki rękawek! Zapomnieć nie możemy oczywiście o Kasi Sokołowskiej, która jak zawsze wyglądała perfekcyjnie! W szarym płaszczu i botkach z odkrytymi palcami - była zdecydowanie numerem jeden!

 

Zobaczcie więcej zdjęć w naszej galerii. Czyja stylizacja przypadła wam najbardziej do gustu?

 

Zobacz więcej zdjęć z premiery książki Kingi Rusin!

 

 

2/8
Karolina Korwin Piotrowska, Agnieszka Woźniak-Starak
3/8
Agnieszka Woźniak-Starak
4/8
Kasia Sokołowska
5/8
Agnieszka Cegielska
6/8
Monika Olejnik
7/8
Katarzyna Kolenda Zaleska
8/8
Dorota Wellman