Włamanie na Facebooka Lewandowskiej
ONS

W ostatnich kilku miesiącach Anna Lewandowska z powodzeniem wyszła z cienia swojego sławnego męża. Zachwyciła na kilku publicznych wydarzeniach, udzieliła kilku wywiadów i przede wszystkim nakręciła ogromną popularność swojego bloga, na którym pokazuje jak można dbać o zdrowie, samopoczucie i szczupłą sylwetkę. Wywołało to oczywiście lawinę porównań do innej sławnej trenerki. Przypomnijmy: Lewandowska kopiuje Chodakowską? Podobieństwo jest uderzające

Anna bardzo aktywnie prowadzi też profile na portalach społecznościowych, gdzie regularnie dodaje notki czy publikuje zdjęcia. Ostatnio jednak fanki Lewandowskiej zauważyły, że na jej Facebooku pojawiają się dziwne treści i filmy z gatunku "śmieszne hity internetu". Od razu pojawiła się lawina komentarzy kwestionująca pożyteczność takich publikacji, ale sytuacja została szybko wyjaśniona przez samą zainteresowaną. Na Instagramie poinformowała, że ktoś włamał się jej na Facebooka i pracuje nad rozwiązaniem tego problemu.
 

Uwaga! Uwaga! Ktoś włamał się na mojego fan-page na Facebooku Healthy plan by Ann. Przepraszam za utrudnienie. Mam nadzieję, że wszystko szybko się wyjaśni, a mój fan-page będzie przywrócony - napisała Lewandowska.


Mijają jednak kolejne dni, a dziwnych filmików na fanpejdżu Lewandowskiej przybywa. Ktoś chce jej zaszkodzić czy to po prostu niegroźny spam?

Zobacz: Lewandowska została twarzą dużej kampanii światowego giganta

Zachwycająca Lewandowska na Gali Mistrzów Sportu: