Michał Szpak Michał Szpak Michał Szpak Michał Szpak Michał Szpak w The Voice of Poland
Michał Szpak
ONS.pl
1/5
Michał Szpak
ONS.pl

 

Michał Szpak ma ogromne serce i chętnie pomaga innym. Artysta wiele razy odwiedził już chorych w szpitalach, a teraz planuje pomóc ciężko choremu chłopcu! Z tej okazji wystąpi na koncercie charytatywnym, z którego dochód zostanie przeznaczony na leczenie małego Tomka Panka. Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii. 

 

Zobacz: Zobaczcie Michała Szpaka w krótkich włosach! Wokalista zaskoczył fanów zdjęciem z dzieciństwa

2/5
Michał Szpak
East News

 

Michał Szpak wystąpi gościnnie na HEARTrockowaniu, walentynkowym koncercie, który odbędzie się w warszawskim klubie Proxima. Artysta ma zaśpiewać rockowe utwory z lat 80. i 90. 

 

Zobacz: TYLKO U NAS! Michał Szpak zdradza kulisy powstawania programu „The Voice of Poland’’! EKSKLUZYWNE VIDEO

3/5
Michał Szpak
East News

 

Artysta zaśpiewa z myślą o Tomku Panku, który urodził się z zespołem Pierre’a Robina. Jest to bardzo rzadki zespół wad wrodzonych, dotyczących głównie twarzoczaszki. Objawia się m.in. niedorozwojem żuchwy, cofnięciem bródki, małym lub olbrzymim językiem, częściowym rozszczepem podniebienia.

- Chłopiec cierpi też na padaczkę lekooporną, napadowe zaburzenia pozapiramidowe, zaburzenia widzenia oraz zmaga się z opóźnionym rozwojem psychoruchowym - czytamy w serwisie gala.pl.

 

Zobacz: Nie uwierzycie, jak Michał Szpak wyglądał we wczesnych latach dzieciństwa? Zdjęcie artysty w krótkich włosach zachwyciło internautów 

4/5
Michał Szpak
ONS.pl

 

Organizatorka koncertu zdradziła serwisowi gala.pl szczegóły współpracy z Michałem Szpakiem.

- Michał był nastawiony bardzo pozytywnie i podobała mu się idea i styl naszego wydarzenia. Ze względu na jego bardzo napięty grafik koncertowy, rozmowy trwały dość długo, ale ostatecznie wszystko jest już dopięte na ostatni guzik i jestem bardzo zadowolona, że mamy w swoich szeregach taką osobistość - powiedziała.

 

Oprócz Michała Szpaka na scenie wystąpią artyści sceny rockowej.

 

Zobacz: TYLKO U NAS! Michał Szpak wróci na Eurowizję?! EKSKLUZYWNE VIDEO 

5/5
Michał Szpak w The Voice of Poland
ONS

 

Bilety na koncert kosztują 30 złotych i można je kupić na fanpage’u HEARTrockowania. Od 29 stycznia bilety będą kosztować 40 złotych. Pójdziecie na koncert?

 

Zobacz: Już jest nowy singiel Michała Szpaka! Czy „Don't Poison Your Heart’’ podbije zagraniczne listy przebojów?

Więcej na temat Michał Szpak