pexels.com

Walentynki wcale nie muszą być nudne! W tym roku spędź je kreatywnie!

pexels.com

W tym roku nie rezerwuj stolika w modnej restauracji i nie kupuj wielkiego pluszowego misia. Świętuj swoją miłość w bardziej oryginalny sposób. Co wybierzesz? Wspólny kurs robienia sushi czy podniebny koncert dla dwojga?

 

Skorzystaj z jednego z naszego pomysłu i miej pewność, że tegoroczne walentynki bez wątpienia będą niezapomniane.

 

Zamknij oczy, otwórz buzię

Wiedzieliście, że wzrok osłabia nasze inne zmysły? Wystarczy zamknąć oczy, żeby przekonać się, że zmysły słuchu i smaku po chwili się wyostrzą. Nic więc dziwnego, że ludzie na całym świecie są zachwyceni kolacją w ciemności!

 

 

W te walentynki możecie przeżyć prawdziwą ucztę smaku. Wejdźcie do całkowicie zaciemnionego pomieszczenia i odkryjcie znane potraw na nowo. Wydawało się Wam, że potraficie bez zająknięcia rozpoznać smaki? Kolacja w ciemności pokaże Wam, że nawet popularne warzywa, mięsa i przyprawy mogą zaskoczyć.

 

Kolacja w ciemności dla dwojga – cena od 239 zł – www.wyjatkowyprezent.pl

 

Walentynkowe kręcenie

pexels.com

Wolelibyście zjeść, coś co sami przygotowaliście? Nie ma problemu! Proponujemy kuchnię japońską – zdrową i egzotyczną.

Wspólnie wybierzcie się na kurs robienia sushi. Poznajcie różne smaki i rodzaje, wybierzcie swój ulubiony, a później zaskoczcie rodzinę i znajomych nową umiejętnością.

Gotowanie to jednak nie wszystko. Na kursie sushi poznacie również tradycje i kulturę Japonii, tradycję samej potrawy oraz tajniki japońskiego savoir-vivre’u.

 

Kurs robienia sushi – cena ok. 199 zł (1 os.) – www.superprezenty.pl 

 

Tylko dla odważnych!

pexels.com

Jesteś bardzo odważna? Na pewno? No to może chciałbyś podarować swojemu ukochanemu intymną sesję zdjęciową w stylu Playboya?

Każda kobieta chciałaby się poczuć jak piękna bogini. Dzięki sesji zdjęciowej w stylu Playboya odkryjesz w sobie seksapil i kobiecość. Zadbają o to profesjonaliści – wizażysta, fryzjer, stylista oraz fotograf.

To na pewno będzie wyjątkowe przeżycie, a efekty powalą Twojego ukochanego na kolana.

 

Sesja zdjęciowa w stylu Playboya – cena 2 459 zł – www.prezentokracja.pl

 

Prawie do nieba…

pexels.com

Mówi się, że zakochani chodzą z głową w chmurach. Teraz możecie zamienić to powiedzenie w rzeczywistość. Wybierzcie się na niesamowity podniebny koncert dla dwojga.

Lot balonem, kieliszek szampana, nastrojowy koncert i ukochana osoba – bardziej romantycznie już nie będzie! Po wszystkim organizatorzy przygotują dla Was skropmy poczęstunek. Gdzie? Tam gdzie zawieje Was wiatr!

Krajobraz Polski oglądany z kilku metrów nad ziemią przy akompaniamencie saksofonu, gitary lub skrzypiec na pewno będzie niezapomnianym przeżyciem.

 

Podniebny koncert dla dwojga – cena 2 799 zł – www.wyjatkowyprezent.pl 

 

Potrafisz wyjść?

pexels.com

Escape roomy zrobiły ostatnio zawrotną karierę – interaktywne gry pokochali ludzie na całym świecie. No bo kto nie chciałby zabawić się w detektywa-amatora i odkryć skarb piratów albo pomóc uratować świat przed zagładą. Wybór jest naprawdę ogromny!

W walentynki możecie wybrać się na taką przygodę. To jednak nie jedyna opcja. Co powiecie na podwójną randkę? Zaproście znajomych i zróbcie sobie grupowe walentynki.

 

Myślisz, że uda się Wam wydostać? :)

 

Escape room – cena ok. 60 zł – www.grupon.pl

Więcej na temat Walentynki
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08