Wittchen na walentynki 2013

Walentynki 2013: prezenty dla dwojga w WITTCHEN

Wittchen na walentynki 2013

Wittchen z okazji święta zakochanych przygotował specjalną ofertę rabatową i wiele pomysłów na prezenty. Marka poleca na prezent komplet dwóch wód perfumowanych. Kupując damski i męski zapach w dniach 11-17 lutego otrzymamy 30% rabat na całość transakcji. Możemy wybierać spośród wszystkich czterech zapachów: damskich Ouest i Est oraz męskich Nord i Sud.

Więcej walentynkowych inspiracji znajdziecie tutaj >>>

W dziale z skórzaną galanterią królują modne w tym sezonie czerwone portfele o podłużnym modelu zapinanym na suwak albo czerwone kosmetyczki z lakierowanej skóry. Dla ukochanego mężczyzny marka proponuje kupić krawat albo rękawiczki. Na zakochanych wybierających się w podróż czekają nowe modele walizek i podróżnych kuferków. Na wybrane modele bagażu WITTCHEN oferuje 30% zniżki.
 
W Wittchen znajdziemy również akcesoria i dodatki na uroczysty wieczór. Czerwone, skórzane torby z kolekcji Venus charakteryzującej się wysokiej jakości skórami naturalnymi pochodzenia włoskiego. Na romantyczną kolację pasuje również mała czerwona, lakierowana kopertówka w połączeniu z oryginalnymi koronkowymi rękawiczkami.

Tak prezentują się modne dodatki na walentynki od Wittchen:

Więcej na temat dodatki Wittchen Walentynki
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22