Walentyna Kozioł z "Sanatorium Miłości" wygląda jak nastolatka! Zobaczcie ten młodzieżowy styl

Walentyna Kozioł to "Królowa turnusu" z pierwszej edycji "Sanatorium Miłości". 68-letnia miła seniorka z Mikołowa zaskoczyła wszystkich odważną metamorfozą. Uczestniczka show TVP wzięła udział w szalonej sesji zdjęciowej, a jej efekty są spektakularne. Seniorka pozowała w modnych stylizacjach oraz make upie, który zdecydowanie odjął jej lat! Musicie to zobaczyć, bo Walentyna jest nie do poznania!

Zobacz także: Nina i Wiesia z "Sanatorium miłości" wystąpią w nowym programie TVP

Walentyna Kozioł z "Sanatorium Miłości" przeszła metamorfozę. Wygląda jak nastolatka

Walentyna Kozioł, bardzo szybko zdobyła sympatię widzów oraz współuczestników "Sanatorium Miłości". W końcu nie bez powodu otrzymała tytuł "Królowej turnusu". Mimo tego, że życie nie szczędziło jej dramatów oraz tragedii, dzięki odważnej decyzji o udziale w programie, odzyskała wiarę w siebie i radość z życia. 

Uczestniczka pierwszej edycji "Sanatorium Miłości" od czasu programu przeszła ogromną metamorfozę. Wzięła udział w zmysłowej sesji zdjęciowej. Na zdjęciach nie brakuje również pazura! Seniorka zapozowała w iście szałowych stylizacjach, nie brakowało poszarpanych jeansów, czy obcisłego topu! Kto powiedział, że nie będą jej pasować! W sieci pojawiły się zdjecia autorstwa Bożeny Nitki. Okazuje się, że fotografka wypatrzyła ją w jej własnej wypożyczalni strojów, którą prowadzi. Nie mogła przejść obok niej obojętnie, a przy okazji wymarzyć sobie lepszej modelki!

- Jestem pod ogromnym wrażeniem... po prostu pięknie❤️❤️❤️😘😘😘
- Fenomenalnie 😍
- Piękna kobieta❤️ - komentowali internauci 

Koniecznie zobaczcie te zdjęcia. 

Zobacz także: Czy Wojtkowi z "Sanatorium miłości" udało się odnaleźć córkę? Uczestnik hitu TVP zdobył się na wyznanie

Walentyna Kozioł z "Sanatorium Miłości" przeszła ogromną metamorfozę. Jak Wam się podoba w takiej odsłonie? Pasują jej modne poszarpane jeansy?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Bożena Nitka (@bozenanit)

Poznalibyście Walentynę z "Sanatorium Miłości" na tym zdjęciach? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Bożena Nitka (@bozenanit)

Walentyna wzięła udział w pierwszej edycji "Sanatorium Miłości". Od razu zaskarbiła sobie sympatię widzów hitowego show TVP. 

Lesław, Sanatorium miłości, Walentyna
Facebook/Riverdale

 

Więcej na temat Sanatorium miłości
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00