Waldemar z "Rolnik szuka żony" nie jest zadowolony z listów

Waldemar z "Rolnik szuka żony" ma poważne problemy ze zdrowiem! Trafił do szpitala i był operowany

Waldemar z "Rolnik szuka żony" nie jest zadowolony z listów

Waldemar opowiedział o swoich problemach ze zdrowiem! Okazuje się, że jeden z najbardziej kontrowersyjnych uczestników ostatniej, szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony" pod koniec ubiegłego  roku dowiedział się, że poważnie zachorował. Waldemar w rozmowie z "Super Expressem" przyznał, że trafił wówczas do szpitala, gdzie przeszedł operację. Niestety, po jakimś czasie okazało się, że mężczyzna potrzebuje kolejnej operacji! Co się stało i jak czuje się obecnie Waldemar?

Waldemar mógł stracić głos

Waldemar był uczestnikiem ostatniej edycji programu "Rolnik szuka żony". O Waldku zrobiło się głośno, kiedy jako pierwszy w historii uczestnik show zdecydował, że nie zaprosi do swojego domu żadnej kandydatki. Waldemar zniknął z programu i pojawił się dopiero w wielkim finale- rolnik przyznał wtedy, że wciąż szuka tej jedynej. Niestety, teraz w mediach pojawiła się niepokojąca informacja dotycząca stanu zdrowia Waldemara! Rolnik w rozmowie z "Super Expressem" przyznał, że w październiku 2019 roku przeziębił się, a na szyi wyczuł zgrubienie. Na szczęście Waldemar zgłosił się do lekarza, a ten skierował go do szpitala. Specjaliści wykryli u niego ropień, który pękł i jak zdradza Waldemar, mógł zalać pień mózgu!

Waldemar został przewieziony do kliniki w Międzylesiu i tam została przeprowadzona operacja. Okazuje się, że Waldemar mógł stracić głos!

Zwykle w takich przypadkach stosuje się tracheotomię, czyli przecięcie szyi w okolicach tchawicy, ale ta kobieta, pani doktor Justyna zrobiła to inaczej i jej zawdzięczam to, że nie straciłem głosu i znów będę mógł śpiewać w moim kościele- "Super Express" cytuje Waldemara.

Operacja się udała i Waldemar mógł wrócić do domu, jednak po jakimś czasie okazało się, że pojawił się kolejny ropień! Rolnik ponownie trafił do szpitala, w którym jest do dziś.

I znów operacja. Mam nadzieję, że już ostatnia - przyznał Waldemar. 

Waldemarowi życzymy więc dużo zdrowia!

Zobacz także: Łukasz z "Rolnik szuka żony" zdradził, czy program jest reżyserowany: "Pamiętam, jak przyjechała ekipa..."

Waldemar z "Rolnik szuka żony" ma problemy ze zdrowiem.

Marta Manowska o Waldemarze z "Rolnik szuka żony 6"

Mężczyzna po raz drugi trafił do szpitala.

Waldemar Rolnik szuka żony 6
screen Rolnik szuka żony

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Doda ostro komentuje postawę Kingi i Agaty Dudy w sprawie aborcji! Dawno tak mocno się nie wzburzyła

zobacz 01:54