Piotr Kraśko na wakacjach
ONS

Soczyste całusy i pieczenie kiełbasek - tak Kraśko i Ferenstein zapominają o kryzysie [FOTO]

Piotr Kraśko na wakacjach
ONS

Ubiegły rok przyniósł informację, że jedno z najbardziej udanych małżeństw w show-biznesie przeżywa kryzys. Karolina Ferenstein i Piotr Kraśko myśleli nawet o rozwodzie, a sytuacji nie poprawiały kolejne sensacyjne doniesienia kolorowej prasy plotkujące o rzekomym romansie z Małgorzatą Rozenek. Oliwy do ognia dolały zdjęcia pary wykonane przez paparazzi. Przypomnijmy: Romantyczny weekend Kraśki i Rozenek. Te zdjęcia mówią wszystko 

Z czasem jednak Perfekcyjna znalazła szczęście u boku Radosława Majdana, a Kraśko i Ferenstein pogodzili się i znowu zaczęli bywać razem na salonach. Starają się także jak najwięcej czasu spędzać ze swoimi dziećmi. I właśnie na wspólnym, rodzinnym odpoczynku przyłapano całą rodzinę podczas pobytu na Mazurach.

W rodzinnej posiadłości Karoliny Ferenstein odbyła się coroczna impreza gromadząca śmietankę towarzyską. Tygodnik "Gwiazdy" pokazał zdjęcia, na których małżonkowie zamiast bawić gości, zdecydowali się na krótką wycieczkę po okolicy. Nie mogło także zabraknąć ogniska i pieczenia kiełbasek.
 

Piotr i Karolina starają się spędzać jak najwięcej czasu razem. Wiedzą, że osobne życie to największe zagrożenie dla związku. Piotr stara się jak najczęściej jeździć do Gałkowa, które tak kocha Karolina. - mówi znajomy pary w "Gwiazdach"
 

Cieszymy się, że najgorsze para ma już za sobą.

Zobacz: Ferenstein o kryzysie w małzeństwie z Kraśką: "Płaczę tylko w samotności" 


Gwiazdy, nr 30 (328), 25.07.2014

Egzotyczne wakacje Ferenstein i Kraśki:

Przeładuj

Michał Szpak ostro do swojej przyjaciółki w "The Voice of Poland"! Jej udział zaszkodzi ich prywatnym relacjom?

zobacz 01:04