Piotr Kraśko na wakacjach
ONS
Newsy

Soczyste całusy i pieczenie kiełbasek - tak Kraśko i Ferenstein zapominają o kryzysie [FOTO]

Spędzili czas z synami

Ubiegły rok przyniósł informację, że jedno z najbardziej udanych małżeństw w show-biznesie przeżywa kryzys. Karolina Ferenstein i Piotr Kraśko myśleli nawet o rozwodzie, a sytuacji nie poprawiały kolejne sensacyjne doniesienia kolorowej prasy plotkujące o rzekomym romansie z Małgorzatą Rozenek. Oliwy do ognia dolały zdjęcia pary wykonane przez paparazzi. Przypomnijmy: Romantyczny weekend Kraśki i Rozenek. Te zdjęcia mówią wszystko 

Z czasem jednak Perfekcyjna znalazła szczęście u boku Radosława Majdana, a Kraśko i Ferenstein pogodzili się i znowu zaczęli bywać razem na salonach. Starają się także jak najwięcej czasu spędzać ze swoimi dziećmi. I właśnie na wspólnym, rodzinnym odpoczynku przyłapano całą rodzinę podczas pobytu na Mazurach.

W rodzinnej posiadłości Karoliny Ferenstein odbyła się coroczna impreza gromadząca śmietankę towarzyską. Tygodnik "Gwiazdy" pokazał zdjęcia, na których małżonkowie zamiast bawić gości, zdecydowali się na krótką wycieczkę po okolicy. Nie mogło także zabraknąć ogniska i pieczenia kiełbasek.
 

Piotr i Karolina starają się spędzać jak najwięcej czasu razem. Wiedzą, że osobne życie to największe zagrożenie dla związku. Piotr stara się jak najczęściej jeździć do Gałkowa, które tak kocha Karolina. - mówi znajomy pary w "Gwiazdach"
 

Cieszymy się, że najgorsze para ma już za sobą.

Zobacz: Ferenstein o kryzysie w małzeństwie z Kraśką: "Płaczę tylko w samotności" 


Gwiazdy, nr 30 (328), 25.07.2014

Egzotyczne wakacje Ferenstein i Kraśki:

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein razem na wernisażu
Akpa
Newsy
Koniec kryzysu? Szczęśliwy Kraśko z żoną na salonach
Małżeństwo wygląda na szczęśliwe

Od kilku miesięcy prasa aż huczy od plotek o rozwodzie Piotra Kraśki i Karoliny Ferenstein . W pewnym momencie ich rozstanie wydawało się już przesądzone i wydawało się, że perfekcyjne dotąd małżeństwo po ośmiu latach się zakończy. Niedawno jednak dla pary pojawiła się nadzieja. Przypomnijmy: Nie będzie rozwodu Kraśko i Ferenstein: "Mają za dużo do stracenia" Wczoraj w Warszawie odbył się wernisaż kalendarza "Virako" autorstwa Ryszarda Horowitza i ku zaskoczeniu wszystkich zgromadzonych u boku Piotra Kraśki znów pojawiła się Karolina Ferenstein. Małżeństwo wydawało się być w świetnych nastrojach, szczególnie podczas rozmowy z przyjaciółką domu, Kingą Rusin . Para jednak nie zdecydowała się na wspólne pozowanie na ściance. Tak Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko prezentowali się wczoraj na wernisażu. Wyglądają na zakochanych? Zobacz: Romantyczny wyjazd Kraśko i Rozenek. Te zdjęcia mówią wszystko Karolina Ferenstein-Kraśko i Kinga Rusin na turnieju w Gałkowie:

Rozwód Piotra Kraśki i Karoliny Ferenstein
ONS
Newsy
Nie będzie rozwodu Kraśko i Ferenstein: Mają za dużo do stracenia
Co łączy sławną i bogatą parę?

Od kilku miesięcy media spekulują o rozwodzie Piotra Kraśki i Karoliny Ferenstein . Decyzja o rozstaniu małżeństwa była już ponoć przesądzona, a atmosferę podgrzewały tabloidy publikujące sensacyjne zdjęcia dziennikarza. Przypomnijmy: Romantyczny weekend Kraśki i Rozenek. Te zdjęcia mówią wszystko Głównym powodem rozwodu miał być fakt, iż para od dawna ze sobą nie mieszkała - Piotr pracował w Warszawie, a Karolina prowadziła dom w rodzinnym Gałkowie. Teraz jednak sytuacja się zmieniła. Jak donosi magazyn "Party", Ferenstein również przeprowadziła się do stolicy, bo do jednej z warszawskich szkół od września poszedł syn pary. Sprawiło to, że małżeństwo widuje się dużo częściej i kryzys został częściowo zażegnany. Podobno obojgu bardzo zależy na tym, aby ratować związek  i nie chcą poddać się bez walki. Tak łatwo nie zrezygnują z tego małżeństwa. Łączą ich nie tylko synowie, ale i dom, który razem tworzyli przez tyle lat. Przy Karolinie Piotr ustatkował się, spełniły się jego marzenia o posiadaniu rodziny. Kryzys nie musi oznaczać końca ich małżeństwa. Za wiele mają do stracenia, żeby poddać się bez walki - zdradzają w rozmowie z "Party" znajomi pary. Kraśko i Ferenstein byli ze sobą od 7 lat. Przezwyciężą kryzys? Zobacz: Tak Kinga Rusin pociesza żonę Kraśki po rozstaniu Karolina Ferenstein-Kraśko na turnieju w Gałkowie:

Karolina Ferenstein-Kraśko urodzi córkę
Newsy
Karolina Ferenstein-Kraśko urodzi... już dziś. Znamy szczegóły!
Karolina Ferenstein-Kraśko urodzi... już dziś. Znamy szczegóły!

Wymarzona córeczka Karoliny Ferenstein-Kraśko i Piotra Kraśki już dziś pojawi się na świecie. Okazuje się bowiem, że żona zwolnionego ostatnio dziennikarza TVP, właśnie na dziś ma wyznaczony termin cięcia cesarskiego. Szczęśliwi rodzice mogli sami zdecydować o terminie w którym urodzi się ich trzecie dziecko. Karolina i Piotr sami mogli wybrać dzień, kiedy na świat przyjdzie ich córeczka. Zgodnie uznali, że 14 stycznia będzie najlepszą datą - w rozmowie z Super Expressem zdradził znajomy pary. Już nie możemy doczekać się pierwszego zdjęcia córeczki pary!   Zobacz także: Karolina Ferenstein-Kraśko na kilka dni przed porodem! Zobacz stylową przyszłą mamę ZDJĘCIA   Tak Karolina Ferenstein-Kraśko wyglądała tuż przez porodem Karolina Ferenstein-Kraśko dzień przed planowanym porodem Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko  

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner