Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Agata Duda w czerwonej marynarce
Newsy

Agata i Andrzej Dudowie wyjechali na wakacje! Kryzys zażegnany?

Agata i Andrzej Dudowie wyjechali na wakacje! Kryzys zażegnany?

Agata i Andrzej Dudowie wyjechali na wakacje! Para prezydencka ładuje akumulatory w Juracie. Zarówno pierwsza dama, jak i prezydent korzystają z uroków Bałtyku. Po intensywnym szczycie NATO, Andrzej Duda zabrał swoją rodzinę na wymarzone wakacje. Jeden z tabloidów pokazał nawet zdjęcia! Prezydent z żoną zapewnili sobie nawet takie atrakcje jak przejazd skuterem wodnym. (Zobacz: Sposoby na aktywny wypoczynek w wakacje). W prezydenckim ośrodku Andrzej Duda i Agata Duda relaksują się po intensywnych miesiącach pracy. Niestety ich urlop nie potrwa za długo, ponieważ już za dwa dni głowa państwa wyrusza na Światowe Dni Młodzieży do Krakowa.

Na zdjęciach, które udostępnił tabloid widać, że Dudowie już zażegnali kryzys, o którym w ostatnim czasie dużo się pisało i słyszało. Podobno milczenie Agaty Dudy w wielu ważnych kwestiach wynikało z braku porozumienia z mężem. Ewidentnie wakacje wszystko naprawiły.

 

Zobacz: W końcu! Agata Duda dostanie pensję za bycie Pierwszą Damą! Ile?

 

Agata Duda i Andrzej Duda wyjechali na wakacje do Juraty

Agata Duda, Andrzej Duda
East News

Prezydent odpoczywa po szycie NATO, a zaraz wybiera się na Światowe Dni Młodzieży

Barack Obama i Andrzej Duda na szczycie NATO
East News

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Barbara Kurdej-Szatan, Hanna Lis, Ewa Chodakowska
Instagram
Newsy
Ewa Chodakowska na Mykonos, Iga Lis w... Londynie. Zobacz, gdzie gwiazdy spędzają wakacje!
Ewa Chodakowska na Mykonos, Iga Lis w... Londynie. Zobacz, gdzie gwiazdy spędzają wakacje!
Andrzej Duda z żoną zapraszają na Światowe Dni Młodzieży
screen YouTube
Newsy
Prezydent po angielsku, Pierwsza Dama po niemiecku. Para prezydencka zaprasza na Światowe Dni Młodzieży WIDEO
Prezydent po angielsku, Pierwsza Dama po niemiecku. Para prezydencka zaprasza na Światowe Dni Młodzieży WIDEO

Andrzej Duda razem z żoną zapraszają na Światowe Dni Młodzieży. Prezydencka para nagrała specjalny filmik, na którym w trzech językach zwraca się do katolickiej młodzieży. Agata Duda mówiła w języku niemieckim, a Andrzej Duda w języku polskim i angielskim. Jak prezydent i pierwsza dama namawiają do wzięcia udziału w spotkaniu z papieżem Franciszkiem? Już niedługo do Krakowa przybędą pielgrzymi ze wszystkich kontynentów, by wziąć udział w Światowych Dniach Młodzieży. Cieszymy się, że będziemy mogli gościć także Ojca Świętego, papieża Franciszka - rozpoczął Andrzej Duda . Czeka nas festiwal młodości, radości i modlitwy. To będzie wyjątkowe spotkanie w szczególnym dla nas miejscu - zaprasza w języku niemieckim Agata Duda . Czekamy na Was z otwartymi ramionami i sercami. Do zobaczenia w Krakowie - zachęcał prezydent. Zobaczcie WIDEO przygotowane przez parę prezydencką, która zaprasza pielgrzymów na Światowe Dni Młodzieży, które odbędą się już pod koniec lipca 2016 roku w Krakowie. Wybieracie się na spotkanie z papieżem Franciszkiem?   Zobacz także: Robert Biedroń wbija szpilę prezydentowi Dudzie za wpadkę na Dzień Dziecka. "Widać różnicę?" ZDJĘCIE   Prezydencka para zaprasza na Światowe Dni Młodzieży. Andrzej Duda w języku angielskim zaprasza pielgrzymów do Krakowa.

Agata i Andrzej Dudowie wspierają WOŚP
East News
Newsy
Co Agata i Andrzej Dudowie przekazali na WOŚP? Tego nikt się nie spodziewał! Pokazali dystans do siebie?
Pierwsza Dama bardzo nas zaskoczyła!

Andrzej i Agata Dudowie wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy . To już kolejny raz kiedy prezydent zdecydował się przekazać gadżety na fundację Jerzego Owsiaka. Rok temu internauci mogli licytować narty Dudy z jego podpisem. Ostatecznie licytacja zakończyła się na sumie 17 tysięcy złotych. Tym razem będziecie mogli kupić spinki do mankietów.   Okazuje się, że w szlachetną akcję zdecydowała włączyć się również żona Andrzeja Dudy. Nie dość, że Pierwsza Dama pokazała wielkie serce, to jeszcze wykazała się poczuciem humoru i sporym dystansem. Dlaczego? Otóż Agata Duda przekazała na aukcję swoje słynne zdjęcie, które zostało wykonane podczas Światowych Dni Młodzieży. To właśnie wtedy jeden z fotografów relacjonujących imprezę uchwycił moment, kiedy Agata Duda w zabawny sposób wita się z biskupami. Zdjęcie stało się prawdziwym hitem, a Pierwsza Dama stała się bohaterką wielu śmiesznych memów.   O wsparciu WOŚP i przekazaniu gadżetów na aukcję Andrzej i Agata Dudowie poinformowali za pośrednictwem Facebooka. Na profilu Kancelarii Prezydenta RP pojawiły się fotografie prezydenckiej pary. Zobaczcie sami!   Podoba Wam się postawa Agaty Dudy , która przekazuje na licytację swoje zabawne zdjęcie? My trzymamy kciuki, żeby aukcja przyciągnęła wiele osób, dzięki czemu na konto WOŚP trafi jak największa suma pieniędzy.   Zobacz także: TVP nie chciała transmitować WOŚP?! Teraz Jacek Kurski wysłał oficjalne pismo do Owsiaka! Co napisał?   Agata i Andrzej Dudowie wspierają WOŚP. Pierwsza Dama przekazała na aukcję swoje zdjęcie.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner