screen z youtube

W świecie mody wrze! MODEL jako Marilyn!

screen z youtube

Androgeniczny model Andrej Pejić zaszokował świat mody kiedy pojawił się w roli modelki podczas pokazów Jean'a Paula-Gaultier. Wydawało się, że granica metroseksualności została już przekroczona i nic innego już zdarzyć się nie może. Tymczasem na największych serwisach modowych wrze. Powód? Andrej pozuje jako ikona kobiecości XX wieku, Marilyn Monroe.


Pejić zagrał w krótkim filmiku o przewrotnym tytule "Norman Jean", który przedstawia intrygującego modela w jeszcze bardziej kobiecym świetle. Mini-produkcja jest efektem współpracy z Peincem Cheonem, naczelnego lifestyle'owego magazynu "Love Cat".


Za stylizację utrzymaną w klimacie retro odpowiada sama Patricia Field, stylistka bohaterek "Seksu w wielkim mieście". Perły, półgorsety, kocia kreska eyelinera i blond loki sprawiają, że Pejić wygląda lepiej niż niejedna modelka, która wczuwała się w postać ikony kina.


- Film patrzy na status Marilyn jako ikony seksu i eksploruje społeczne konsekwencje ideału kobiety-kociaka - wyjaśnia znaczenie filmiku z Andrejem reżyserka.


Fakt, że sprowadzoną do obiektu seksualnego kobiecość portretuje bardzo kobiecy mężczyzna, wzmacnia efekt i dodaje filmikowi przewrotnego uroku. A może to już nie jest urok, a swego rodzaju świętokradztwo? Jak myślicie?


 


chimera

Więcej na temat Marilyn Monroe Andrej Pejic
Przeładuj

Kto pierwszy powiedział "kocham"? Oliwia czy Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zdradzili, jak wyglądała ta wyjątkowa chwila

zobacz 01:32