Meghan Markle
EastNews

W sieci pojawiło się nagranie z baby shower Meghan! Dzięki temu znamy płeć jej dziecka

Meghan Markle
EastNews

Meghan Markle już niebawem urodzi swoje pierwsze dziecko. Zgodnie z protokołem rodzina królewska nie może ujawnić płci dziecka. Jednak do sieci wyciekło wideo z niedawnego baby shower Meghan, na którym jednoznacznie widać w jakim kolorze są dekoracje. Takiej ilości różu już dawno nie wiedzieliście!

Księżna Meghan urodzi córeczkę?

Baby shower księżnej było jednym z najważniejszych wydarzeń ostatnich dni. Rozpisywały się o tym media na całym świecie. W końcu do tej pory żadna z księżnych nie urządzała tego typu przyjęć. Baby shower dla Meghan urządziła jej przyjaciółka, Jessica Mulroney. Zaproszono jedynie najbliższych przyjaciół księżnej. W 15-osobowym gronie znalazła się m.in. Amal Clooney, Natalie Portman i Serena Williams. Na tę okazję Meghan specjalnie poleciała na kilka dni do Nowego Jorku. 

Do sieci trafił film z przyjęcia nagrany zapewne przez jedną z osób obsługujących wydarzenie. Wideo opublikowano na nieoficjalnym koncie księżnej na Instagramie. Wszechobecny róż, pojawiający się w dekoracjach, świadczy o tym, że Meghan i Harry spodziewają się dziewczynki.

 

Instagram

Meghan Markle podczas pobytu w Nowym Jorku

Meghan Markle trzyma się za brzuszek w Nowym Jorku
East News

Zobacz takżeCiężarna Meghan Markle podczas pobytu w Maroku zrobiła sobie tatuaż! Co na to książę Harry?

Więcej na temat royal baby Meghan Markle
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39