M jak miłość

W nowym sezonie "M jak miłość" Kamil przejdzie metamorfozę i zaprzyjaźni się z Budzyńskim? Spójrzcie na to zdjęcie! 

M jak miłość

W nowych odcinkach "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) przejdzie wielką metamorfozę i będzie próbował zaprzyjaźnić się z Andrzejem Budzyńskim (Krystian Wieczorek)? Czy Gryc podogodzi się z przegraną w sądzie i przestanie walczyć z mężem Magdy (Anna Mucha)? Odpowiedzi na te pytania poznamy dopiero w kolejnym sezonie serialu, ale patrząc na zdjęcia z planu możemy domyślać się, że Kamil będzie próbował odbudować relacje z pozostałymi bohaterami "M jak miłość"!

Kamil zaprzyjaźni się z Budzyńskim?

W ostatnim sezonie "M jak miłość" Kamil mocno dał się we znaki pozostałym bohaterom serialu. Gryc zrobił wszystko, żeby doprowadzić Olka (Maurycy Popiel) do więzienia i żeby poznać prawdę, co stało się z Arturem (Tomasz Ciachorowski). Jak już wiemy, w nowej serii "M jak miłość" odbędzie się ostatnia rozprawa w sądzie, po której Olek najprawdopodobniej wyjdzie na wolność. Czy po przegranej w sądzie Kamil przestanie walczyć z Budzyńskim i spróbuje naprawić relacje z byłą partnerką i jej mężem? Wszystko wskazuje na to, że tak. W sieci pojawiły się zdjęcia z planu serialu, na których widzimy m.in. Kamila, Magdę i Andrzeja- widać, że razem pojawili się w siedlisku. 

Ciepłe dni, spotkania w ogrodzie w gronie przyjaciół i rodziny, przy obficie zastawianomy stole - brzmi świetnie. Często takim biesiadom towarzyszą ciekawe rozmowy, dużo śmiechu a nierzadko też sprzeczki. Jak było w tym przypadku? Nic nie zdradzę!- pod zdjęciem z planu napisał Tomasz Oświeciński, czyli serialowy Andrzejek. 

jak na zdjęcie z planu serialu zareagowali internauci?

- Skoro Kamil przy stole, to będzie ciekawie...🤔😁
- Serialowy Kamil z takim gronem? Będzie ciekawie 🤭
- Kamil nie wróży tutaj nic dobrego 😂- komentują fani. 

Zobaczcie zdjęcie z planu "M jak miłość". Myślicie, że serialowy Kamil przejdzie metamorfozę i zaprzyjaźni się z Magdą i Andrzejem? A może Gryc znów coś kombinuje? 

Zobacz także: Zobacz, jak dziś wygląda "pierwszy" Łukasz z "M jak miłość"! Franek Przybylski wyrósł na prawdziwego przystojniaka

Tomasz Oświeciński pokazał zdjęcie z planu "M jak miłość".

W nowym sezonie Kamil przejdzie wielką metamorfozę?

M jak miłość Kamil na sprawie Olka
MTL Maxfilm

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Strajk Kobiet: Tysiące osób w całej Polsce przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego

zobacz 02:08