Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Paweł Królikowski na okładce Party - na zdjęcie główne
Newsy

W najnowszym "Party" wyjątkowe wspomnienie o Pawle Królikowskim. Co jeszcze w magazynie? 

Nowe "Party" w sprzedaży już w poniedziałek, a w nim wyjątkowe wspomnienie i pożegnanie uwielbianego przez widzów Pawła Królikowskiego.

Nowe "Party" w sprzedaży już w poniedziałek, a w nim wyjątkowe wspomnienie i pożegnanie uwielbianego przez widzów Pawła Królikowskiego. Aktor zmarł 27 lutego, a w miniony czwartek 5 marca odbył się jego pogrzeb. Jak ukochanego męża i ojca pożegnali jego najbliżsi i jak wspomina go Ilona Ostrowska, która przez wiele lat wcielała się w jego serialową żonę w serialu "Ranczo"? Tego dowiecie się z nowego wydania "Party". Co jeszcze znajdziecie w magazynie?

Alicja Bachleda-Curuś zaręczyła się, kim jest jej narzeczony? Ponadto Anna Mucha, która została jurorką w drugiej edycji "Dance, dance, dance" zdradza, dlaczego tak ostro krytykuje uczestników show! 

To wszystko znajdziecie już jutro w najnowszym wydaniu magazynu "Party"! 

Zobacz także: To dla nich najtrudniejszy dzień w życiu... Dzieci żegnają ukochanego ojca, Pawła Królikowskiego

Paweł Królikowski na okładce magazynu "Party".

Paweł Królikowski na okładce Party - do środka

Paweł Królikowski
East News
Newsy
Ostatnie pożegnanie Pawła Królikowskiego. Zapamiętamy jego uśmiech i dobre serce!
Nie żyje Paweł Królikowski. Takim go zapamiętamy!

Dotarła do nas smutna wiadomość. Nie żyje Paweł Królikowski , wybitny aktor, a przede wszystkim oddany mąż, ojciec i przyjaciel. Gwiazdor "Rancza" zmarł 27 lutego w wieku 58 lat po długiej walce z chorobą. Przez cały czas mógł liczyć na wsparcie najbliższych oraz przyjaciół, którzy do końca wierzyli, że uda mu się wrócić do zdrowia.  Zobaczcie, jakim człowiekiem i artystą był Paweł Królikowski. Będzie nam go bardzo brakowało... Zobacz także:  Paweł Królikowski w ostatnim wywiadzie opowiadał o walce z chorobą. "To nigdy się nie kończy..."

Kusy i Lucy "Ranczo"
East News
Seriale
Paweł Królikowski, czyli Kusy z "Rancza", nie żyje. Jak dobrze znałeś jego postać? QUIZ

Odszedł Paweł Królikowski, doskonały aktor, którego widzowie pokochali przede wszystkim za rolę Kusego w serialu "Ranczo". Artysta w świetny sposób zbudował postać zagubionego malarza, który cały czas walczył ze swoimi demonami i bał się miłości, która mimo wszystko zapukała do jego drzwi. Jak dobrze znaliście Kusego? Czy wiecie o nim wszystko? Rozwiążcie nasz quiz i przekonajcie się sami!

Zobacz także: Taka miłość się nie zdarza! Historia miłości Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej

Odszedł Paweł Królikowski , doskonały aktor, którego widzowie pokochali przede wszystkim za rolę Kusego w serialu "Ranczo" . Artysta w świetny sposób zbudował postać zagubionego malarza, który cały czas walczył ze swoimi demonami i bał się miłości, która mimo wszystko zapukała do jego drzwi. Jak dobrze znaliście Kusego? Czy wiecie o nim wszystko? Rozwiążcie nasz quiz i przekonajcie się sami! Zobacz także:  Taka miłość się nie zdarza! Historia miłości Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej

Antoni Królikowski na pogrzebie ojca, Pawła Królikowskiego
East News
Newsy
Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Antek w poruszających słowach żegna tatę: "Dziękuję w imieniu twoich małych Królików"
Antek Królikowski z dziewczyną na pogrzebie Pawła Królikowskiego. Syn Pawła Królikowskiego z partnerką na pogrzebie.

Dziś w Warszawie odbywa się ostatnie pożegnanie Pawła Królikowskiego. Aktor spocznie na Cmentarzu  Wojskowym na warszawskich Powązkach. Poruszające słowa podczas uroczystości, wygłosił syn, Antoni Królikowski. Antkowi na pogrzebie ojca towarzyszyła jego partnerka, Kasia Dąbrowska. Antoni jest najstarszym z pięciorga dzieci Pawła i Małgorzaty Królikowskich. Od lat możemy oglądać go na dużym i małym ekranie. Niedawno zagrał główną rolę w filmie Patryka Vegi.  Przemówienie Antka Królikowskiego na pogrzebie ojca Podczas mszy świętej Antoni Królikowski, najstarszy syn Pawła Królikowskiego pożegnał go pięknymi i wzruszającymi słowami.  W imieniu rodziny dziękuje za przybycie tak liczne. Tato wiem, że patrzysz na nas z góry. Wierzę, że Panu Bóg powierzył ci tam najpiękniejsza z ról. Dziękuje ci w imieniu kochającej żony Gosi i dzieci, twoich małych Królików, za wszystko . Za to, że nauczyłeś nas uśmiechać się do świata i do ludzi, pokazałeś, jaki piękny potrafi być tan świat i że warto być jego dobrą częścią. Nie było dla Ciebie rzeczy niemożliwych. Każdego dnia przypominałeś, żeby chciało nam się chcieć i udowadniałeś, że chcieć to móc. Dziękuję w imieniu Twoich rodziców dziadka Janka i Jadzi, że dałeś im wiele powodów do dumy. (...) Naszym bohaterem będziesz na zawsze - "Super Express" cytuje słowa Antoniego Królikowskiego. Syn zmarłego Pawła Królikowskiego podziękował również wszystkim, którzy w trudnych chwilach wspierali jego ukochanego ojca.  Dziękuję wszystkim, że do ostatnich dni umożliwiali Ci aktywność zawodową. Jesteś doskonałym aktorem, ale nigdy nie pokazywałeś mi jak grać, pokazywałeś jak żyć. Tato zawsze potrafiłeś...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner