Maria Sadowska agent gwiazdy
instagram

Kto dostał się do półfinału "Agenta - Gwiazdy 4"? Zostało już tylko czterech uczestników!

Maria Sadowska agent gwiazdy
instagram

Kolejny odcinek programu "Agent - Gwiazdy" już za nami. Ostatnio z programem pożegnała się Kasia Wołejnio, która odpadła już dwa razy. W 11. odcinku na uczestników znów czekało mnóstwo trudnych zadań. I wyjątkowo odwiedzili ich... bliscy! Kto tym razem odpadł z "Agenta"? Przeczytaj, co się działo.

Kto odpadł z Agenta?

W 11. odcinku uczestnicy musieli ułożyć się na hamaku i nie odrywając nóg z niego utrzymać przed sobą  w prawym ręku kulę z wodą. Między gwiazdami zaczęła panować napięta atmosfera. W programie zostali już tylko Angelika Mucha, Damian Kordas, Maria Sadowska, Michał Koterski i Viola Kołakowska. Pierwsza po ponad godzinie kulę upuściła Angelika. 

- Co za absurdalna sytuacji skurcz w nodze, kula w ręku - powiedziała Kołakowska, która odłożyła swoją kulę i przestała walczyć o immunitet. 

- Damian po co ty z nami walczysz? Jak wygrasz to się zmarnuje immunitet - mówiła Maria, która prosiła Kordasa, aby odłożył kulę z wodą.

Zadanie wygrał Misiek, po tym jak Damian pomógł koledze i specjalnie upuścił kulę. 

Kolejne zadanie polegało na jedzeniu dań, które przygotowali dla nich bliscy gwiazd! Jeśli, ktoś z uczestników wspomniał o swoim przyjacielu czy ukochanej osobie grupa dostała tysiąc złotych. Po posiłku prowadząca program Kinga Rusin zaprosiła przyjaciół i rodzinę gwiazd, czego nikt się nie spodziewał! 

W trzecim zadaniu Damian Kordas miał odczytać cyfry, które mieli mu przekazać pozostali uczestnicy. Misiek był w parze z Angeliką, a Viola z Marią. Niestety Damianowi nie udało się poprawnie odgadnąć liczb. 

Jeżeli Damian jest Agentem, to na pewno mu tego nie wybaczę, bo znamy się już tyle czasu i to byłby szok - wyznała Angelika. 

Grupa straciła 5 tysięcy złotych. 

Z programem pożegnała się Angelika Mucha. 

Little i Rafał Jonkisz Agent Gwiazdy
Instagram

Angelika Mucha odpadła w 11. odcinku 

Agent-Gwiazdy 4 - Wiktor Mrozik, Michał Koterski, Angelika Mucha na planie show TVN
TVN

 

Więcej na temat „Agent - Gwiazdy’’
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55