Viva! Moda zima 2013
materiały prasowe

Viva! Moda ma już 13. lat! Dowiedz się więcej o najnowszym numerze!

Viva! Moda zima 2013
materiały prasowe

Z okazji 13. urodzin magazynu Viva!MODA polscy projektanci przygotowali oryginalne etui na magazyn. Wśród projektów znalazły się prace Gosi Baczyńskiej, Ani Kuczyńskiej, Agnieszki Maciejak, Justyny Chrabelskiej, Dawida Wolińskiego, Mariusza Przybylskiego, Krystofa Stróżyny, Macieja Zienia, MMC, Lidii Kality, domu mody La Mania, Łukasza Jemioła, duetów Paprocki & Brzozowski, Hector & Karger oraz Bohoboco.

Zobaczcie więcej najnowszych sesji okładkowych

Podczas imprezy zostało również zaprezentowane najnowsze wydanie Viva!MODA. Na okładce zimowego numeru Vivy! Mody jest Lily McMenamy, córka legendarnej supermodelki Kristen McMenamy, która od kilku miesięcy szokuje świat mody swoją niekonwencjonalną urodą. Ogromne usta, wystające zęby, duży nos i lekko wyłupiaste oczy idealnie wpisują się w nowy trend na „dziwne” i „niekomercyjne” twarze.

Mimo, że debiutowała zaledwie rok temu, dziś jest twarzą kontrowersyjnej kampanii Marca Jacobsa na sezon jesień-zima 2013/14, chodzi w pokazach Saint Laurent, Chanel i Louis Vuitton i pracuje z najlepszymi fotografami na świecie, m.in Peterem Lindberghiem, Jurgenem Tellerem czy Jean Baptist Mondino. Magazyn I-D umieścił ją w podsumowaniu przygotowanym z okazji swojego 25 lecia pomiędzy ikoną Lara Stone i number 1 Natalią Vodianovą  nadając jej miano "killer".  Tylko w tym sezonie Lily trafiła na okładki takich magazynów jak Purple Fashion, i-D i Flair, a teraz również Vivy! Mody.

O tym czy boi się rywalizacji z matką, dlaczego chce być utożsamiana z innością, i jak spisała się przed obiektywem Marcina Tyszki, dowiecie się już 28 listopada.Więcej na temat sesje
Przeładuj

Patrycja Markowska strajkowała w ważnej sprawie! "Gubimy się!"

zobacz 02:40