Małgorzata Socha jako Violetta Kubasińska w nowej "BrzydUli"

Violetta Kubasińska z "BrzydUli" powraca w najlepszym wydaniu! Małgorzata Socha pokazała, jak będzie wyglądała jej postać po 10 latach

Małgorzata Socha jako Violetta Kubasińska w nowej "BrzydUli"

Kontynuacja serialu "BrzydUla" najprawdopodobniej pojawi się na antenie TVN już w jesiennej ramówce. Gwiazdy serialu w czerwcu wróciły na plan i coraz częściej chwalą się nowymi zdjęciami. Tym razem to Małgorzata Socha pokazała swoje zdjęcie w roli Violetty Kubasińskiej. Aktorka jest w pełnej charakteryzacji, dzięki czemu wiemy, jak będzie wyglądała jej postać 10 lat później! Tym razem nie będzie dużego zaskoczenia!

Jak będzie wyglądała Violetta Kubasińska w nowej "BrzydUli"?

Małgorzata Socha jakiś czas temu podczas jednej ze słynnych już "Domówek u Dowborów" zdradziła, że nowe odcinki serialu "BrzydUla" zobaczymy prawdopodobnie we wrześniu:

Mam nadzieję, że od września będziemy na antenie i będzie już można oglądać "BrzydUlę". Serial się pisze, na razie jest pierwszych dziesięć odcinków- zdradziła podczas "Domówki u Dowborów" na Instagramie.

Teraz aktorka opublikowała zdjęcie z planu serialowego i zdradziła, jak będzie wyglądała Violetta Kubasińska. Okazuje się, że ta postać niewiele się zmieni! Słynna już sekretarka nadal będzie uwielbiała mocne makijaże i mnóstwo biżuterii. A jak fanom serialu podoba się Viola w nowej odsłonie? Przeczytajcie te komentarze:

Violetta! 😍😍😍 jedna z najbardziej barwnych postaci serialu. Mam nadzieję, że będzie tak samo szalona jak w pierwszym sezonie 😍

Nie mogę się doczekać ❤️ Violetta jest najlepsza 😊

Wygląda na to, że Violetta nadal będzie najbarwniejszą postacią w serialu. Też nie możecie się doczekać jej nowych tekstów?

Zobacz także: "BrzydUla" wraca na antenę! Małgorzata Socha zdradziła, kiedy zobaczymy nowe odcinki serialu!

Główne bohaterki przejdą sporą metamorfozę.

Teksty Violetty Kubasińskiej z "Brzyduli" QUIZ

 

Kadr z serialu "BrzydUla"
East News

 

 

Więcej na temat Brzydula
Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04