Halina Kozioł - co o niej wiesz?

Violetta Arlak z "Rancza" w seksownej stylizacji! Jak zmieniła się serialowa wójtowa? 

Halina Kozioł - co o niej wiesz?

Violetta Arlak pojawiła się na inauguracji nowego miejsca na mapie teatralnej Warszawy, Spektaklove. Odbyła się tam premiera sztuki "Dobrze się kłamie".

Aktorka, która zdobyła ogromną popularność dzięki roli wójtowej w "Ranczu" pojawiła się na imprezie w różowej kreacji. Spójrzcie tylko na najnowsze zdjęcia gwiazdy uwielbianego przez widzów serialu! 

Jak zmieniła się wójtowa z "Rancza"?

Violetta Arlak przez wiele lat wcielała się w serialową żonę wójta Kozioła z "Rancza". Rola w hitowej produkcji o mieszkańcach Wilkowyj przyniosła aktorce ogromną popularność i sympatię widzów. Serialowa wójtowa była jedyną kobietą, której bał się wójt! Halina Kozioł uwielbiała odważne, dopasowane kreacje w mocnych kolorach, które podkreśkały jej kobiece kształty.

Teraz okazuje się, że prywatnie Violetta Arlak również nie lubi nudy w swoich stylizacjach. Aktorka pojawiła się na inauguracji nowej sceny Spektaklove w sukience w kratę w modnym różowym kolorze. Look gwiazdy serialu "Ranczo" uzupełniły kolorowe szpilki na wysokiej szpilce oraz metaliczny pasek z małą torebką. 

Vioetta Arlak wyglądała świetnie! Przypominamy, że aktorka już jakiś czas temu przeszła ogromną metamorfozę. Gwiazda serialu "Ranczo" rozpoczęła treningi i przeszła na specjalną dietę dzięki czemu udało się jej schudnąć ponad 20 kilogramów! 

Spójrzcie tylko na najnowsze zdjęcia Violetty Arlak! Podoba się Wam look aktorki?

Zobacz także: QUIZ! "Złote myśli" w "Ranczo" padały jedna za drugą! Jak dobrze je znasz?

Violetta Arlak zaprezentowała się w różowej sukience w kratę.

Violetta Arlak w różowej sukience
ONS

Dla gwiazdy serialu "Ranczo" czas się zatrzymał! Aktorka wygląda świetnie!

Violetta Arlak w różowej sukience
ONS

 

Więcej na temat Ranczo Violetta Arlak
Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15