Nowi uczestnicy Hotel Paradise
mat. prasowe

Viola z "Hotel Paradise" zmieniła fryzurę!? Co za metamorfoza!

Nowi uczestnicy Hotel Paradise
mat. prasowe

Viola z "Hotel Paradise" nie zamierza się nudzić i eksperymentuje ze swoim wyglądem. Właśnie zdecydowała się na zaskakującą metamorfozę i swoje długie proste włosy zmieniła na gęste loki w stylu afro! Tylko spójrzcie na ten efekt! Uczestniczka wyraźnie nawiązała do stylu lat 90. !

Flesz ewydanie

Viola z "Hotel Paradise" zmieniła fryzurę!

Viola w reality-show dała się poznać, jako jedna z nielicznych uczestniczek, które cenią naturalny wygląd i do tej pory nie skusiła się na ingerencję chirurga plastycznego. Jednak, jak każda kobieta uwielbia zmiany! Tym razem zaskoczyła ogromną metamorfozą i zdecydowała się afroloki:

Tak, zrobiłam afroloki! Kobietki, wiecie jak to jest. Czasem potrzebujemy zmian, aby lepiej się poczuć. Moja zmiana jest tymczasowa, ale zdecydowanie duża. Nigdy nie miałam tyle włosów na głowie!

Viola zdradziła, jaką metodę wybrała, aby osiągnąć wymarzony efekt, który jak sama pisze powinien utrzymać się na jej głowie ok. 2 miesięcy!

Jest to metoda wplatania włosa syntetycznego w naturalne. Trzymają się do 8 tygodni, przy dobrej pielęgnacji.

Odważna metamorfoza zaskoczyła obserwatorki Violi Nowasielskiej na Instagramie, ale została oceniona bardzo pozytywnie. Co sądzicie?

Viola z Hotel Paradise
Instagram

Viola i Łukasz w "Hotel Paradise"

Viola i Łukasz w "Hotel Paradise"
Instagram

 

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48