Viola Kołakowska krytykuje blog Zofii Ślotały
ONS

Ślotała już chce zarobić na ciąży. Kołakowska jest zażenowana jej blogiem

Viola Kołakowska krytykuje blog Zofii Ślotały
ONS

Kilka dni temu wielkim zaskoczeniem była wiadomość o ciąży Zosi Ślotały. Stylistka od kilku miesięcy związana jest z bratem chłopaka Dody, Kamilem Haidarem i właśnie spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Celebrytka jest bardzo szczęśliwa, ale jednocześnie mocno podekscytowana. Postanowiła skupić się na nowej życiowej roli. Z tego powodu założyła bloga poświęconego macierzyństwu. Zobacz: Ślotała chce być jak Mucha. Otworzyła bloga. Opowiedziała o ciąży, pierwszych problemach i związku

Pomysł ten nie spodobał się Violi Kołakowskiej, która jest mamą dwójki dzieci i sama pracuje nad otwarciem bloga parentingowego. Na swoim profilu na Facebooku skrytykowała pomysł Ślotały i uznała, że ta chce prowadzić stronę internetową tylko, dlatego że z mody "wycisnęła" już wystarczająco dużo. Aktorka uważa także, że stylistka za wcześnie wzięła się za to przedsięwzięcie, ponieważ ciąża dopiero się zaczęła:

Od jakiegoś czasu przygotowuje bloga, myśle ze uda się wystartować w tym tym, chociaz mialam juz kilka takich terminów, no taka jestem, ze lubie najpierw przygotować, przemyśleć a przede wszystkim zastanowić się czy aby na pewno mam kompetencje i mam na temat… coś do powiedzenia… Jestem zazenowana tym, ze coraz wiecej osob w tzw. show biznesie ktore bez obciachu zakladaja blogi np kiedy się jeszcze nei jest na półmetku ciąży można już się na temat takowej jak i pewnie dzieci i ich wychowywania wypowiadać. Ponieważ z mody już się wycisnęło wystarczająco no to teraz dzieci… Duża odwaga pisać i mówić o ciąży kiedy ta zaledwie się zaczęła - napisała na Facebooku (pis. oryginalna)

Nowy konflikt w show-biznesie?

Zobacz: Zosia Ślotała jest w ciąży! Znamy płeć dziecka

 

Ślotała na wakacjach:

Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48