Tomasz Karolak, Viola Kołakowska

Tomek Karolak i Viola Kołakowska pogodzili się? Będą razem pracować!

Tomasz Karolak, Viola Kołakowska

Najpierw miał poważne kłopoty ze zdrowiem, później rozstał się z wieloletnią partnerką, Violą Kołakowską. Tomasz Karolak w ciągu kilku miesięcy przeżył dwa poważne kryzysy i wygląda na to, że wyszedł z nich silniejszy. A jak dzisiaj wyglądają jego relacje z Violą? Okazuje się, że zaskakująco dobrze.

Doszło nawet do tego, że Viola ze mną pracuje. To pierwsze nasze takie doświadczenie. Zaprosiłem Violę do bajki „Byk Ferdynand”, której jestem reżyserem. Premierę w teatrze IMKA będziemy mieli pod koniec listopada. Viola świetnie tańczy i doskonale sobie radzi ze scenami dramatycznymi. Ma potencjał! – mówi w rozmowie z Fleszem aktor.

Ile schudł Tomasz Karolak?

 

Blisko pół roku temu Tomek miał poważne problemy zdrowotne związane z operacją wyrostka. Jak dzisiaj wspomina ten trudny dla niego moment?

Kiedy masz 46 lat i przeżyjesz stan zagrażający życiu, to leżąc w szpitalu zaczynasz się nad sobą zastanawiać. Myślałem na przykład, kim się teraz stałem, co zrobił ze mną sukces, w jaki sposób uciekałem przed miłością. Zweryfikowałem sobie wiele ważnych tematów, przemyślałem kilka rzeczy. Można powiedzieć, że operacja pozwoliła mi dojrzeć – analizuje Tomasz.

ZOBACZ: "Rodzinka.pl" spadnie z anteny przez Tomasza Karolaka? To KONIEC serialu z Kożuchowską i Wieniawą? Jest komentarz TVP!

Całą rozmowę z aktorem, przeczytacie w najnowszym "Fleszu".

Justyna Steczkowska na okładce Flesza

Tomasz Karolak pracuje ze swoją byłą, Violą.

Tomasz Karolak, Viola Kołakowska

Przeładuj

Oto zwiastun wielkiego finału "The Voice Kids"! Kto otrzyma tytuł najlepszego głosu w Polsce?

zobacz 01:04