Viki Gabor podbije świat?
Newsy

Viki Gabor została zaatakowana! Pobito tatę piosenkarki, który stanął w jej obronie! 

Napadnięto na rodzinę Viki Gabor. Viki Gabor zaatakowana, chciano ją okraść. Pobito ojca piosenkarki

Szokujące informacje przekazał Polsat News. Viki Gabor została napadnięta na warszawskim Mokotowie wieczorem 11 września około godziny 22.30. 13-letnia piosenkarka razem rodzicami wybrała się na zakupy, jednak do sklepu wszedł tylko tata wokalistki - Viki zaś została z mamą przed sklepem. W tym czasie do młodej artystki miało podejść dwóch młodych mężczyzn, którzy zaczęli używać w stosunku do piosenkarki wulgaryzmów i kazali oddać jej pieniądze. 

Czy dwujęzycznej Viki Gabor łatwiej jest mówić po polsku, czy angielsku? Odpowiedź naprawdę zaskakuje

Tata Viki Gabor stanął w obronie córki. Został pobity 

Jak informuje Polsat News, kiedy tylko tata piosenkarki zobaczył agresorów, natychmiast stanął w obronie córki i zwrócił im uwagę. Wtedy też mężczyźni rzucili się na pana Dariusza, powalili go na ziemię i zaczęli go kopać. To zdarzenie zauważył pracownik ochrony, który pobiegł pomóc tacie Viki Gabor i zawiadomił policję. Panu Dariuszowi udzielono pomocy medycznej - na szczęście nie wymagał hospitalizacji. 

Zobacz także: Opole 2020: Gwiazdy podczas pierwszego dnia! Królują Sanah i Gabor! Czy festiwal był rzeczywiście pokazany na żywo?

Sprawcom udało się uciec z miejsca zdarzenia, ale już po kilku minutach policjanci zatrzymali agresorów. Obaj byli pod wpływem alkoholu. Teraz sprawcom tego zdarzenia grozi do 12 lat więzienia.

Rozpoznani przez pokrzywdzonego napastnicy trafili do policyjnych cel. Obaj usłyszeli zarzuty usiłowania rozboju. Prokurator zastosował wobec nich środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego oraz jego rodziny - cytuje Polsat News słowa rzecznika mokotowskiej policji, podkom. Roberta Koniuszy.

Mamy nadzieję, że agresorzy, którzy napadli na Viki Gabor i jej tatę poniosą surową karę. Życzymy również dużo zdrowia panu Dariuszowi. 

Gwiazda Young Party.pl -  głosowanie 2020 - Viki Gabor
EastNews

Według ustaleń Polsat News, do zdarzenia doszło 11 września około godziny 22.30 przy ul. Konstruktorskiej w Warszawie. Młodzi mężczyźni najpierw zaczęli używać wulgaryzmów, a potem zażądali od Viki Gabor oddania pieniędzy. Gdy w obronie stanął jej tata, został pobity. 

Viki Gabor
East News

Za ten czyn sprawcom grozi do 12 lat pozbawienia wolności. Trzymamy kciuki za Viki, aby nigdy więcej nie przydarzyła jej się już taka sytuacja!

Viki Gabor

 

Viki Gabor o Eurowizji 2020
eurovision.tv
TV-Show
Eurowizja Junior 2020: Viki Gabor komentuje pomysł "zdalnego konkursu"!
Eurowizja Junior 2020: Viki Gabor komentuje pomysł "zdalnego konkursu"!

Eurowizja Junior 2020 odbędzie się w listopadzie, jednak konkurs dla utalentowanych młodych artystów będzie wyglądał zupełnie inaczej niż rok temu, kiedy w Gliwicach wygrała go Viki Gabor.  Artyści nie przyjadą do Polski ze względu na pandemię koronawirusa na całym świecie.  Jak ten pomysł ocenia 13-letnia gwiazda? Zobaczcie, co nam zdradziła! Zobacz także:   Viki Gabor zrezygnowała z grzywki. "Mam już jej dosyć". Jak wygląda bez?

Viki Gabor w żółtym garniturze
East News
Newsy
Viki Gabor zrezygnowała z grzywki. "Mam już jej dosyć". Jak wygląda bez?
Viki Gabor zrezygnowała z grzywki. "Mam już jej dosyć". Jak wygląda bez?

Viki Gabor   jest jedną z najmłodszych gwiazd na polskiej scenie muzycznej. Od początku swojej kariery na scenie piosenkarka jest wierna swojemu wizerunkowi. Długie ciemne włosy i gęsta grzywka to fryzura, której wokalistka jest wierna od lat. Podczas rozmowy z Party.pl Viki Gabor zaprezentowała się w nowej odsłonie i zrezygnowała z grzywki. To zapowiedź wielkiej metamorfozy? Całe swoje życie miałam grzywkę. Nie wiem, może będę chciała coś nowego! - powiedział szczerze Viki Gabor dla Party.pl. Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, jak Viki Gabor wygląda bez grzywki! To nowy look gwiazdy? Wiemy! Zobacz także:   Viki Gabor o indywidualnym toku nauczania. Wiemy, czy gwiazda czasem uczęszcza na zajęcia w szkole!  

Viki Gabor pokona Roksanę Węgiel?
Newsy
Mama Viki Gabor komentuje stan zdrowia męża: "Ma kilka poważnych obrażeń". Jest oficjalne oświadczenie rodziny nastolatki 
Mama Viki Gabor komentuje stan zdrowia męża: "Ma kilka poważnych obrażeń". Jest oficjalne oświadczenie rodziny nastolatki 

Dziś media obiegły szokujące informacje na temat ataku na 13-letnią zwyciężczynię Eurowizji Junior 2019, Viki Gabor oraz jej matkę. 11 września pod jednym z warszawskich sklepów miało dojść do nieprzyjemnego incydentu. Do czekających przed sklepem Viki Gabor oraz jej mamy miała podejść grupka młodych mężczyzn, którzy zaczęli je nagabywać, obrażać oraz zażądali pieniędzy. W obronie córki stanął ojciec 13-latki, pan Dariusz Gabor, w wyniku czego został pobity. Ojcu nastoletniej gwiazdy udzielono pomocy medycznej, ale nie wymagał hospitalizacji. Głos w sprawie zabrała właśnie Ewelina Gabor, mama piosenkarki.  Zobacz także:  Viki Gabor została zaatakowana! Pobito tatę piosenkarki, który stanął w jej obronie! Mama Viki Gabor wydała oświadczenie w sprawie ataku na ojca młodej gwiazdy Viki Gabor wraz z rodzicami udała się na zakupy. Wraz z mamą postanowiła poczekać na ojca przed sklepem. Wówczas doszło do nieprzyjemnego incydentu, o którym poinformował Polsat News. Grupka mężczyzn nagabywała Viki oraz jej mamę i zażądała pieniędzy. Na ratunek rodzinie ruszył pan Dariusz Gabor. Zwrócił uwagę napastnikom, w wyniku czego został pobity. Ewelina Gabor, mama nastolatki, wydała oficjalne oświadczenie w sprawie napadu:  Kochani, fakt jest taki, że zdarzenie z 11 września 2020 roku naprawdę miało miejsce.  Jest to dla nas bardzo smutne, że w czasach, w których żyjemy, nie możemy czuć się bezpieczni.   Całe szczęście mój mąż (tata Viki) czuje się dobrze, choć  odniósł kilka poważnych obrażeń.  Dziękujemy za troskę . - napisała mama Viki Gabor w oświadczeniu dla Onetu.  Podziękowała również wszystkim, którzy zareagowali błyskawicznie na niebezpieczeństwo jakie spotkało jej rodzinę przed jednym ze sklepów. ...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner