Party Stories
Newsy

Viki Gabor wystąpiła u Kuby Wojewódzkiego w piżamie! Dlaczego?! To zupełnie logiczne!

Viki Gabor była niedawno gościem u Kuby Wojewódzkiego. Jak sama przyznała, nigdy wcześniej nie oglądała programu dziennikarza, ale zaproszenie przez niego do studia było dla niej zaszczytem. Tym samym stała się najmłodszym gościem jaki zagościł na słynnych kanapach w całej historii programu. 

Uwagę zwracała także stylizacja zwyciężczyni Eurowizji Junior, ponieważ pojawiła się w studiu w... piżamie! 

To jest prawdziwa odsłona Viki Gabor o tej porze! - skomentowała w wywiadzie z Party.pl młoda gwiazda

Czyj to był pomysł?! Tego dowiecie się z naszego materiału wideo. Viki zdradziła również, że już wcześniej poznała się Kubą Wojewódzkim. Gdzie? 

Zobacz także: Viki Gabor zrezygnowała z grzywki. "Mam już jej dosyć". Jak wygląda bez?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial)

Viki Gabor w piżamie u Kuby Wojewódzkiego

Viki Gabor podbije świat?

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Viki Gabor w żółtym garniturze
East News
Newsy
Czego prywatnie słucha Viki Gabor? Zdradziła, jaka jest teraz jej ulubiona piosenka

Viki Gabor jest jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Artystka ma za sobą pasmo sukcesów, a obecnie cieszy się wakacjami i pracuje nad udoskonaleniem niektórych swoich utworów. W rozmowie z Party.pl piosenkarka zdradziła, czy jest perfekcjonistką i wyznała też jakiej muzyki słucha. Tu nie ma dużego zaskoczenia, jednak Viki Gabor powiedziała o tym z pewnym zmieszaniem. Zdecydowała się powiedzieć, jaki utwór słynnej wokalistki jest jej ulubionym i co czuje kiedy słucha " Only 1". Okazuje się, że to Viki wielkie przeżycie! To trzeba usłyszeć... Zobacz także :  Viki Gabor skończyła piątą klasę z paskiem na świadectwie! Ale z jednym przedmiotem ma kłopot...    

Viki Gabor o Julii Wieniawie
Newsy
Czy Julia Wieniawa i Viki Gabor rywalizują ze sobą?!

Viki Gabor i Julia Wieniawa to jedne z największych gwiazd młodego pokolenia, choć dzieli je kilkanaście lat. Co o Julii sądzi Wiktoria? W naszym wywiadzie powiedziała, że nie miała okazji poznać na żywo Julii, ale bardzo jej kibicuje i ceni za muzykę, którą nagrywa! Jak ocenia jej ostatni singiel,  SMRC ? Posłuchajcie naszej rozmowy z Viki! Zobacz także:   Julia Wieniawa w odważnej stylizacji na weselu. Gwiazda w krótkiej, białej sukience, przyćmiła pannę młodą?

Viki Gabor
East News
Newsy
Która z polskich gwiazd jest autorytetem dla Viki Gabor? Będziecie zaskoczeni!

Viki Gabor ma zaledwie 13 lat, a już zdążyła podbić serca nie tylko polskich, ale także europejskich słuchaczy. Jak zapewne każdy pamięta, to właśnie dzięki Viki w listopadzie ubiegłego roku Polska po raz drugi z rzędu wygrała Konkurs Piosenki Eurowizji dla dzieci. Jej każda kolejna piosenka natychmiast staje się hitem i nic w tym dziwnego - utwory 13-letniej wokalistki brzmią jak dzieła zagranicznych gwiazd. Zobacz także:  Czy dwujęzycznej Viki Gabor łatwiej jest mówić po polsku, czy angielsku? Odpowiedź naprawdę zaskakuje Ostatnio mieliśmy okazję porozmawiać z Viki. Wokalistka zdradziła nam, że jej ogromnym autorytetem jest Ariana Grande. Zapytaliśmy również młodą piosenkarkę czy w takim razie ktoś z polskich twórców jest również dla niej ważny. Ciekawe, czy już się domyślacie o kogo chodzi? Naszym zdaniem będziecie zaskoczeni!  Zobaczcie zatem odpowiedź na to pytanie, oglądając nasze wideo powyżej!

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner