Roxie Węgiel, Wiktoria Viki Gabor, Klaudia El Dursi
East News, Instagram

Te dziewczyny zdecydowanie wiedzą, co na siebie założyć, żeby wyglądać zjawiskowo. W tym miesiącu o tytuł najlepiej ubranej gwiazdy "Fleszstyle" miesiąca powalczą: Roxie Węgiel, Viki Gabor, Julia Wieniawa, Joanna Krupa i Klaudia El Dursi. 

Każda z nich reprezentuje zupełnie inny styl, chociaż mają ze sobą wiele wspólnego. W aktualnym zestawieniu każda z pań postawiła na elegancję. Który zestaw przypadł Wam do gustu najbardziej? Kobieca, delikatna propozycja od Joanny Krupy i Roxie Węgiel czy garniturowe stylizacje w stylu Klaudii El Dursi, Viki Gabor i Julii Wieniawy? Koniecznie oddajcie swój głos, na kandydatkę, której stylówka podoba Wam się najbardziej. Gwiazda, która uzyska najwięcej głosów pojawi się w nadchodzącym wydaniu magazynu "Flesz". Do dzieła! 

Zobacz także: Wybierz Ikonę Stylu 2020 w plebiscycie magazynu "Party" i Party.pl!

 

 

Roxie Węgiel
Roxie Węgiel w białej sukience
Instagram

Roxie Węgiel mimo swojego młodego wieku na stałe zapisała się w historii polskiego showbiznesu. Nastolatki podziwiają nie tylko jej niepodważalny talent ale również styl. Roxie dorasta więc jej styl ewoluuje. Nastolatka nie boi się odważnych propozycji stylizacyjnych ale często stawia również na te eleganckie. Jej przepiękna koronkowa sukienka robi ogromne wrażenie! Jeżeli lubicie styl Roxie, oddajcie swój głos. 

Viki Gabor
Viki Gabor w kolorowym garniturze
East News

Viki Gabor mimo swojego młodego wieku wypracowała już własny styl. Zazwyczaj sięga po szałowe oversizowe garnitury, o których można śmiało powiedzieć, że są częścią jej wizerunku. Podczas koncertu w ramach "Earth Festival - Gwiazdy dla Czystej Polski" Viki Gabor wybrała model łączący ze sobą kratę oraz motywy kwiatowe. Ileż tam było kolorów! Nastolatka uwielbia wielobarwne stylizacje i nie boi się łączenia odważnych kolorów. Jeżeli lubicie jej styl, koniecznie oddajcie swój głos. 

Joanna Krupa
Joanna Krupa na jesiennej ramówce TVN 2020
Fot. Bartek Krupa

Trudno uwierzyć, że Joanna Krupa została mamą zaledwie 9 miesięcy temu! Jej figura zachwyca! Na jesienną ramówkę TVN 2020 modelka wybrała przepiękną kreację projekty Elisabetty Franchi. Ta niezwykle kobieca stylizacja podkreśliła idealną sylwetkę gwiazdy TVN. Wyszło niezwykle elegancko, kobieco i efektownie! Jeżeli podoba ci się stylizacja Joanny Krupy, oddaj swój głos. 

Klaudia El Dursi
Klaudia El Dursi w białym garniturze
East News

Klaudia El Dursi w jednej ze swoich ostatnich stylizacji zdecydowała się na połączenie białego garnituru polskiej marki Eppram z luksusowym paskiem od Fendi. Postawiła na oversizowy krój garnituru, który jest zdecydowanym must have ostatnich sezonów. Do całości dobrała sandałki na szpilce, które dodatkowo wydłużyły jej obłędną sylwetkę. Trudno oderwać od niej wzrok! Jeżeli uważasz podobnie, oddaj na Klaudię swój głos. 

 

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa w białej bluzce i szerokich spodniach
Instagram

Internautki kochają styl Julii Wieniawy! Koszulka, którą ma na sobie to ostatni krzyk mody, a podobnego modelu nie mogła sobie odmówić również Anna Lewandowska. Młoda aktorka zdecydowała się na połączenie jej z eleganckimi oversizowymi spodniami z dodatkiem efektownego paska, który dodał całości pazura. Jeżeli lubicie takie szałowe ale jednocześnie klasyczne looki, oddajcie swój głos na Julię. 

Wyniki plebiscytu:
Roxie Węgiel...
Viki Gabor ...
Joanna Krupa...
Klaudia El Dursi ...
Julia Wieniawa ...