Viki Gabor pokona Roksanę Węgiel?

Viki Gabor miała wypadek? Ogromna blizna przeraziła fanów. Wokalistka wyjaśniła sytuację

Viki Gabor pokona Roksanę Węgiel?

Fani zaniepokoili się tym, co zobaczyli na jednym z ostatnich zdjęć Viki Gabor. Na nadgarstku młodej wokalistki widnieje ogromna blizna. Internauci zaczęli dopytywać skąd się wzięła. Viki widząc poruszenie fanów postanowiła skomentować sprawę i opowiedziała, jak doszło do jej powstania. 

Zobacz także: Viki Gabor wraca z nowym singlem "Getaway"! Będzie nowy hit na YouTubie?

Viki Gabor ma bliznę na ręce. Co się stało? 

Viki Gabor szturmem podbiła polską scenę muzyczną. Od jej udziału w "The Voice Kids", gdzie dała się poznać szerszej publiczności, nie minęło 1,5 roku a już jest jedną z największych gwiazd młodego pokolenia. W 2019 roku reprezentowała Polskę podczas finału Eurowizji Junior i udało jej się powtórzyć sukces Roxie Węgiel i wygrać międzynarodowy konkurs. Tym samym w wieku 12 lat zapisała się w historii polskiej muzyki. 

Viki cieszy się również ogromnym wsparciem fanów, z którymi utrzymuje stały kontakt na social mediach. Chętnie publikuje roześmiane zdjęcia i właśnie jedno z takich zdjęć zaniepokoiło fanów, ponieważ oprócz radosnego uśmiechu zobaczyli bliznę na nadgarstku. Pod zdjęciem pojawiły się komentarze zmartwionych fanów, którzy pytali czy wszystko w porządku. Młoda wokalistka postanowiła wyjaśnić jak powstała blizna: 

Odpowiem Wam na pytanie, co stało się z moją ręką. Rok temu zdarzył mi się wypadek. A jak wiecie, wypadki się po prostu zdarzają. Stłukł mi się kubek i chciałam się po niego schylić, jeden kawałek został na blacie. Nie widziałam go i zahaczyłam o niego ręką ale wszystko jest ok. - powiedziała na swoim Instastory

Na szczęście to stara sprawa a Viki Gabor ma się dobrze, ale na pewno docenia to jak wiele osób się o nią martwi. 

Zobacz także: To tym Viki Gabor zachwyciła Kayah! Czy to jest jej przepis na sukces?

Ogromna blizna widoczna na jednym z ostatnich zdjęć Viki Gabor zaniepokoiła jej fanów. Na szczęście to stara sprawa i nic poważnego się nie stało. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial)

Viki Gabor ma doskonały kontakt ze swoimi fanami i stara się odpowiadać na ich pytania na tyle często na ile to możliwe. Gdy zobaczyła, że martwią się o jej stan zdrowia postanowiła od razu wyjaśnić sytuację. 

Gwiazda Young Party.pl -  głosowanie 2020 - Viki Gabor
EastNews

 

Więcej na temat Wiktoria Viki Gabor
Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26