Kilka dni temu został zaprezentowany wspólny utwór Kayah i Viki Gabor, zatytułowany "Ramię w ramię". Piosenka szturmem podbiła serca słuchaczy i w zaledwie cztery dni od premiery została odsłuchana na portalu YouTube prawie 2,5 miliona razy! Jak czytamy w opisie piosenki, utwór to prawdziwy girl power song, jaki powstał w ostatnich latach!

Utwór, który powstał z połączenia dwóch niezwykłych talentów kobiet z różnych pokoleń – doświadczonej Kayah, która na swoim koncie ma olbrzymi dorobek artystyczny oraz bardzo młodej, choć mogącej pochwalić się międzynarodowym sukcesem jakim niewątpliwie jest zwycięstwo na Eurowizji Junior 2019 – Viki Gabor. Singiel to z pewnością największy GIRL POWER SONG ostatnich lat, który zagości na tanecznych i karnawałowych playlistach w całej Polsce!

Niedawno mieliśmy okazję porozmawiać z artystkami. Jak wiadomo, Viki Gabor ma na swoim koncie zwycięstwo w Eurowizji Junior 2019, która była organizowana w Polsce! Dzięki jej wspaniałemu występowi i utworowi, który podbił serca Europejczyków, Polska po raz drugi z rzędu wygrała ten konkurs! Czy jest  zatem szansa, że już niedługo Kayah i Viki wystąpią razem na eurowizyjnej scenie i będą reprezentować nasz kraj? O to właśnie zapytaliśmy wokalistki! Sprawdźcie co nam odpowiedziały!

Viki Gabor i Kayah nagrały wspólną piosenkę "Ramię w ramię", którą słuchacze od razu pokochali!

Viki Gabor i Kayah nagrały wspólną piosenkę
Mat. prasowe

Czy artystki będą wspólnie reprezentować nasz kraj na Eurowizji?

Viki Gabor i Kayah nagrały wspólną piosenkę
YouTube

 

Więcej na temat Kayah Wiktoria Viki Gabor