Victoria i David Beckham kupili dom za 40 milionów funtów
ONS

Beckhamowie kupili willę za 251 milionów złotych! Czego tam nie ma... [FOTO]

Victoria i David Beckham kupili dom za 40 milionów funtów
ONS

Rodzina Beckhamów wzbudza na świecie sporo emocji. Paparazzi śledzą każdy krok Victorii i Davida. Ostatnio o gwiazdorskiej rodzinie ponownie jest bardzo głośno za sprawą nowej posiadłości w zachodnim Londynie, którą niedawno sobie sprawili. Para na czterokondygnacyjny wolnostojący dom wydała 40 milionów funtów oraz dołożyła dodatkowo 5 milionów, aby przystosować willę do swoich potrzeb.

W olbrzymim domu znajdą się udogodnienia dla każdego z domowników. Victoria będzie miała swój prywatny salon fryzjerski, pokój do makijażu i manikiuru oraz specjalną garderobę przeznaczoną wyłącznie na jej kolekcję butów. Drugie piętro willi jest zarezerwowane dla dzieci Beckhamów. Każde z nich otrzyma swój pokój z łazienką. W każdym pomieszczeniu znajdować się będzie sprzęt muzyczny sterowany przy pomocy telefonu komórkowego.

Na parterze znajdować się będą rodzinny pokój dzienny, siłownia, sala do masażu. Posiadłość Victorii i Davida posiada również ogród, podziemny garaż oraz prywatny schron w podziemiach.

Na sam koniec warto dodać, że fortuna Beckhamów szacowana jest na prawie 200 milionów funtów. W zeszłym roku piłkarz zarobił prawie 40 milionów, a jego żona ponad 15 milionów funtów. Tak więc przy takich zarobkach para śmiało może pozwolić sobie na taką luksusową posiadłość bez większych wyrzeczeń. Zobacz: Beckhamowie sprzedają swój legendarny pałac. Zarobią na nim fortunę!


(fot. Dailymail.co.uk 25 listopad 2013)

Spice Girls na premierze musicalu Viva Forever

Spocony Beckham wraca z siłowni z Victorią i synem:

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48