Zdjęcia pobitej Amber Heard
Eastnews

Vanessa Paradis broni Deppa! "Nigdy nie podniósł na mnie ręki. Te zarzuty są oburzające"

Zdjęcia pobitej Amber Heard
Eastnews
Johnny Depp został oskarżony przez swoją żonę Amber Heard o pobicie. Piękna aktorka złożyła już pozew o rozwód, a nawet wywalczyła w sądzie zakaz zbliżania się aktora do niej na odległość mniejszą niż 100 metrów. Sam aktor nie skomentował całej sprawy, tylko jego rzecznik wydał oświadczenie, w którym napisał:
Z uwagi na krótkotrwałość małżeństwa oraz śmierć matki, Johnny nie będzie komentował żadnych oburzających i fałszywych doniesień na temat jego prywatnego życia. Ma jedynie nadzieję na szybkie sfinalizowanie rozwodu.
Teraz w dyskusję włączyła się była partnera aktora Vanessą Paradis, z którą Johnny Depp ma dwójkę dzieci. Jej list opublikował serwis TMZ, który jako pierwszy pokazał zdjęcia pobitej Amber Heard
 

Vanessa Paradis broni Deppa. Aktor nie pobił Amber Heard?

Johnny Depp jest ojcem moich dzieci, to wrażliwy, kochany i kochający człowiek. Uważam, że ostatnie zarzuty, które padły pod jego adresem, są oburzające. Przez wszystkie nasze wspólne lata, nigdy nie podniósł na mnie ręki. To, co o nim teraz słyszę, zupełnie nie pasuje do człowieka, z którym spędziłam tyle wspaniałych lat - napisała Vanessą Paradis.
Gwiazda sugeruje, że oskarżenia Amber są nieprawdziwe, a jej były to dobry człowiek, który nigdy nie był wobec niej i dzieci agresywny. Jej słowa potwierdza również pierwsza żona aktora Lori Anne Allison, która wyznała, że Depp nigdy jej nie uderzył, a nawet na nią nie krzyczał. Innego zdania jest Amber, która w sądzie wyznała, że jej mąż tydzień temu uderzył ją telefonem komórkowym. Dopiero po kilku dniach od incydentu zdecydowała się oskarżyć go publicznie o przemoc i jako dowód na jego agresywność pokazała zdjęcia twarzy po rzekomym pobiciu. 
Chwycił komórkę jak miotacz w baseballu i rzucił we mnie uderzając mnie z wielką siłą w policzek i oko. Kiedy usiłowałam wstać z kanapy, zaczął mnie ciągnąć za włosy. Wciąż krzyczał na mnie, bił i gwałtownie chwytał za twarz - zeznała Amber Heard w sądzie. 
Fani aktora, podobnie jak jego byłe partnerki, nie wierzą w słowa Amber Heard. Dlaczego? Podobno gdy policja przyjechała na miejsce zdarzenia, na twarzy aktorki nie było widać śladów po pobiciu. Pojawiły się dopiero, gdy aktorka kilka dni później zjawiła się w sądzie. O sytuacji Depp-Heard będziemy was informować na bieżąco!
 
 
Amber Heard została pobita przez Deppa?
Johnny Depp pobił żonę Amber Heard
TMZ
Tak Amber wyglądała w sądzie:
Posiniaczona Amber Heard wychodzi z sądu
East News
Aktorka chce rozwieść się z mężem
Posiniaczona Amber Heard wychodzi z sądu
East News
Deppa broni jego była partnerka Vanessa Paradis
Johnny Depp, Vanessa Paradis
ONS
 

Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08