Kłótnia w programie Mai Sablewskiej
fot. www.tvnstyle.pl

Sablewska oszukuje widzów? Maja skomentowała zarzuty

Kłótnia w programie Mai Sablewskiej
fot. www.tvnstyle.pl

Kilka godzin temu jeden z serwisów plotkarskich zarzucił Mai Sablewskiej "pomoc podstawionym osobom". Podobno kobiety, które przechodzą metamorfozy w "Sablewskiej sposób na modę" to statystki, które można było oglądać wcześniej w "Ukrytej prawdzie". Z pewnością taka informacja nie wpływa pozytywnie na wizerunek programu, który cieszy się ogromną popularnością, do tego stopnia, że już planowane są odcinki na wiosnę.

Maja postanowiła odnieść się do krzywdzących pomówień. Na swoim Facebooku zamieściła wpis, w którym dementuje informacje przytoczone przez serwis plotkarski.

- Oczywiście muszę odnieść się do bzdur, które podał dziś jeden z portali plotkarskich. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, a jeśli siedzi się przed komputerem cały dzień, ukrywa pod pseudonimem to faktycznie można widzieć coś czego nie ma… Mój program jest w 100% autentyczny, spotykam się z kobietami, którym pomagam uwierzyć w siebie i odnaleźć styl. Kobiety i ich historie są prawdziwe, a dane osobowe sprawdzone z dokumentem tożsamości. Nie obchodzą mnie inne programy, ich uczestnicy i role jakie w nich odgrywają. Bo czy przeszłość dyskwalifikuje nas do bycia szczęśliwym teraz i w przyszłości. W moim programie scenariusze pisze życie i wygrywa człowiek. Tylko tyle, a dla mnie AŻ TYLE!


Z pewnością taki spór pomoże Mai zawalczyć o kolejnych widzów. W końcu nic tak nie przyciąga przed telewizor jak kontrowersje i dyskusje wokół programu, o czym przekonała się już np. "Perfekcyjna Pani Domu".

A już jutro... Sablewska pokłóci się na wizji z uczestniczką. O co im pójdzie?Maja Sablewska z uczestniczką programu na salonach:

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43