Urszula Chincz w długich włosach
Newsy

Uruszula Chincz w długich włosach?! Koniecznie musicie zobaczyć metamorfozę dziennikarki. I jeszcze ten kolor...

Uruszula Chincz w długich włosach?! Koniecznie musicie zobaczyć metamorfozę dziennikarki. I jeszcze ten kolor...

Urszula Chincz zmieniła fryzurę? Znany stylista fryzur Kajetan Góra, na co dzień współpracujący m.in. z Dodą, zajął się włosami dziennikarki Dzień Dobry TVN. A zaczął od przedłużenia jej włosów. Jak wygląda po metamorfozie?!

 

Joanna Liszowska królową metamorfoz? Sprawdź wszystkie jej eksperymenty z włosami

Urszula Chincz zmienia się na lato?!

Urszula w atelier Góry postanowiła przymierzyć kilka peruek. Wśród nich - jedna bardzo ognista! Teraz pojawia się pytanie, czy Urszula rzeczywiście zdecyduje się na przedłużenie włosów. Naszym zdaniem w każdej z poniższych wersji wygląda bardzo ciekawie ;)

 

Zobacz także: Ula Chincz wydała książkę o zmarłym ojcu: Miałam wrażenie, że nie zależy mu na dobrym zdrowiu

 

Urszula Chincz w trackie metamorfozy.

Urszula Chincz zmieniła fryzurę

Urszula Chincz jeszcze kilka dni temu.

Ula Chincz na gali
Ons.pl

Urszula Chincz w dżinsowej katanie
EOS
Newsy
Urszula Chincz jedzie sama na wakacje do Francji. Dlaczego nie zabierze ze sobą męża i syna?!
Urszula Chincz jedzie sama na wakacje do Francji. Dlaczego nie zabierze ze sobą męża i syna?!

Urszula Chincz jedzie na wakacje do Francji! Po pracowitych miesiącach w końcu znajdzie czas na urlop. Dlaczego dopiero teraz? W lecie  dziennikarka TVN pracowała na planie programu "Dom marzeń" . Z końcem wakacji program się kończy (wielki finał odbędzie się 31 sierpnia) i wtedy prezenterka będzie mogła odpocząć. Ale czy o takim właśnie relaksie marzyła? Okazuje się bowiem, że spędzi ten czas bez najbliższych. To będą dwa tygodnie samotnych wakacji. Taka nagroda za bardzo pracowite lato - powiedziała dziennikarka magazynowi " Rewia". Gwiazda TVN zdradza, że wybiera się do Francji, do Lyonu . Cel podróży? Urszula Chincz chce podszkolić francuski. Dlaczego więc nie może zabrać ze sobą dziecka i męża? Okazuje się, że podróż odbędzie się we wrześniu, a wtedy już jej syn idzie do szkoły.  Mąż i syn zostają więc w domu. Ale dziennikarka jest o nich spokojna. Już kilka razy przekonała się, że radzą sobie sami bardzo dobrze - czytamy w "Rewii".  Czy zazdrościcie dziennikarce takich wakacji?   Zobacz:  Aktywne wakacje dla każdego   Urszula Chincz jest prowadzącą program "Dom marzeń" w TVN. Ostatnio dziennikarka zelektryzowała wszystkich, bo... pokazała się w peruce! Urszula Chincz na co dzień jest reporterką programu "Dzień Dobry TVN".     

Magda Mołek
Newsy
To już pewne na 100 procent! To ona zastąpi Magdę Mołek w "Dzień Dobry TVN"! Kiedy?
My jesteśmy zachwyceni!

Ula Chincz zastąpi Magdę Mołek w Dzień Dobry TVN! Od kiedy jedna z prowadzących weekendowe wydania śniadaniowego show ogłosiła że spodziewa się dziecka, wszyscy zastanawiali się, kto już wkrótce ją zastąpi. Teraz wszystko stało się jasne! Ula Chincz, która od kilku lat przygotowuje reportaże dla DDTVN zajmie miejsce swojej ciężarnej koleżanki. Kiedy? Jest komentarz dziennikarki!   Urszula Chincz potwierdza, że zastąpi Magdę Mołek Chincz w rozmowie z "Faktem" nie ukrywa, że wciąż czeka na informacje, od kiedy będzie zastępować ciężarną Magdę Mołek w Dzień Dobry TVN. Dziennikarka przyznaje jednak, że już nie może się tej chwili doczekać. Nie wiem jeszcze, kiedy dokładnie znowu rozpocznę zastępstwo. Konkretnego terminu nie ma. Zależy, jak długo Magda zdecyduje pracować. Na razie wygląda kwitnąco i cieszę się, kiedy na nią patrzę. Chętnie ją zastąpię, bo każda taka przygoda jest dla mnie wielkim szczęściem i zaszczytem  - przyznała w rozmowie z "Faktem".  Tęsknię za prowadzeniem telewizji śniadaniowej. Czuję niedosyt, że tego nie mam i brakuje mi takiej pracy nie stricte reporterskiej.  Myślicie, że Urszula Chincz sprawdzi się w roli gospodyni weekendowego wydania DDTVN? My jesteśmy tego pewni!    Zobacz także:  Ula Chincz oprowadziła nas po swojej posiadłości. Zobacz, jak mieszka prezenterka   Ula Chincz zastąpi Magdę Mołek w DDTVN.   Ciężarna Mołek wkrótce zniknie z programu TVN.

Urszula Chincz w Dzień Dobry TVN
ONS
Newsy
Chincz odchodzi z TVP. Ma już nową pracę w konkurencji
Jak sobie poradzi?

Kilkanaście dni temu w Dzień Dobry TVN doszło do prawdziwej rewolucji. Z funkcji prowadzącej, po 9 latach, zrezygnowała Jolanta Pieńkowska . Na jej miejscu pojawiła się Anna Kalczyńska , znana widzom z TVN 24. Nowa prezenterka zaliczyła już kilka wpadek, a mimo wszystko cieszy się dużą sympatię widzów. Przypomnijmy:  Ups! Kalczyńska strzeliła gafę w DDTVN. Nie wiedziała kim jest... To nie jedyna nowość w Dzień Dobry TVN . Do programu już w przyszłą niedzielę dołączy znana z konkurencyjnego "Pytania na śniadanie" Urszula Chincz . Dziennikarka postanowiła odejść z TVP 2, mimo, że dostała o wiele ciekawsze propozycje niż prowadzenie śniadaniówki: Nie wydaje nam się, że rezygnacja pani Chincz ze współpracy z nami była spowodowana tym, że przestała być prowadzącą. D ostała od nas wiele różnorodnych propozycji, dziennikarsko może nawet ciekawszych niż rola prowadzącej - mówi rzecznik TVP, Jacek Rakowiecki Chincz ma w DDTVN przeprowadzać wywiady i robić reportaże. Pierwsze wejście poprowadzi na żywo z Łazienek Królewskich, gdzie weźmie udział w Biegu po Nowe Życie.  Zobacz: Córka Turskiego pogrążona w żałobie. Znika z telewizji Urszula Chincz otwiera studio im. Andrzeja Turskiego:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner