Kolekcja makijażu Dior - wiosna 2014
materiały prasowe Dior

Limitowana edycja kolekcji kosmetyków do makijażu Dior na wiosnę 2014,  oddaje hołd kokardzie Fontanges, w tym samym duchu, co kolekcje Rafa Simonsa (dyrektora kreatywnego domu mody), dla Dior: kształtne linie oraz odrobina srebra z lekkim muśnięciem różu, zupełnie jak akcesoria w stylu samego mistrza.

Przeczytajcie więcej o najnowszych kosmetykach do makijażu

Wiosenny look

Wiosną 2014 Dior stawia na typowe dla tego sezonu wesołe odcienie różu, czy niebieskości. Marka proponuje np. paletkę Trianon Platte, w której znajdujemy: cienie do powiek w kolorze pistacji, mieniącej się czekolady i pudrowego różu współgrają z czarnym eyelinerem oraz jasnym i pełnym blasku różem do policzków.

W kolekcji znajdziecie...

Róż do policzków Diorblush Trianon Édition. Dostępny jest w dwóch odcieniach, różu z odrobiną malwy (Pink Rêverie) oraz łagodnego koralu (Corail Bagatelle).

Diorshow Fusion Mono Matte, czyli matowe cienie do powiek, o gęstym wykończeniu. Innowacyjna konsystencja prezentuje 2 wykończenia makijażu: soft fusion (cień rozprowadzany za pomocą koniuszków palców), oraz intense fusion (cień nakładany za pomocą aplikatora, aby osiągnąć bardziej intensywny, ekstremalny kolor).

Pomadki Rouge Dior w odcieniach popowego różu (Courtisane), koralu (Crinoline), różu w stylu „przygryzionych warg” (Souveraine), oraz czystej fuksji (Allégresse).

Lakiery do paznokci Dior Vernis Trianon Édition tuż po nałożeniu wygląda na matowy, po czym odsłania zupełnie nowy efekt oszronionej perły.

Zobaczcie piękne visuale wiosennej kolekcji do makijażu Dior: