Urodziny Mariny Łuczenko
ONS

Dzisiaj urodziny Mariny Łuczenko. Ile ma lat?

Urodziny Mariny Łuczenko
ONS

Marina Łuczenko na polskiej scenie muzycznej i w show-biznesie jest obecna od 2007 roku, kiedy zajęła 3. miejsce w międzynarodowym konkursie New Wave i dostała nagrodę specjalną od Ałły Pugaczowej. W międzyczasie wystąpiła w musicalu Janusza Józefowicza, a rosnąca popularność zagwarantowała jej udział w "Tańcu z gwiazdami".

Kluczowym momentem dla kariery Mariny był pierwszy singiel "Glam Pop", nagrany pod skrzydłami Mai Sablewskiej. Współpraca pań szybko jednak dobiegła końca. Obecnie Łuczenko wydała znakomity solowy album "HardBeat", który zainteresował m.in. kompozytorów Beyonce. Marina zapewnia, że w przyszłości planuje wyjechać za granicę i tam rozwijać swoją karierę. Zobacz: "Wiem, że mi się uda"

Oprócz muzyki, Marina jest też znana z nienagannych stylizacji, dobrego stylu i poważnie pracuje na status polskiej ikony stylu. Niemal każda jej obecność na salonach odbija się szerokim echem.

Poniżej 24 seksowne zdjęcia Mariny od początku jej obecności w polskich mediach. Porównajcie jak bardzo dojrzała na przestrzeni tych kilku lat:

Przeładuj

Hotel Paradise: Ata i Artur o sprzeczce Soni i Julii! O co tak naprawdę poszło?

zobacz 02:08