Plebiscyt 2 lata
Instagram

Dwa lata temu polski show-biznes zmienił się nie do poznania... Na pewno dla nas, a mamy nadzieję, że również dla naszych Czytelników ;) Dokładnie 28 września 2015 roku narodził się bowiem portal Party.pl ! Z okazji naszych urodzin zapraszamy do głosowania w plebiscycie na najważniejsze wydarzenie tych dwóch lat. Uzasadnienie propozycji zobaczcie poniżej.

Ciąża Anny Lewandowskiej i narodziny Klary

Ciekawe, czy Robert Lewandowski wkładając sobie piłkę pod koszulkę podczas meczu z Atletico Madryt zdawał sobie sprawę jak wielką bombę medialną odpala. Od tego momentu ciąża jego żony - Ani Lewandowskiej - stała się wydarzeniem numer jeden. Oczywiście natychmiast pojawiły się pytania  - jaka płeć, jakie imię... I tylko portal Party.pl znał na nie odpowiedź. To my pierwsi poinformowaliśmy, że na świat przyjdzie Klara. I wspólnie z Wami - naszymi Czytelnikami - powitaliśmy ją 4 maja tego roku. 

 

Hitowy Michał Szpak

Ten facet to fenomen. Od sławnego występu podczas finałów Eurowizji 2016 właściwie nie ma plebiscytu, w którym Michał Szpak nie zająłby czołowej lokaty. Tak było z naszymi głosowanianiami na hit lata 2016, hit jesieni 2016, hit roku 2016, czy ostatnio w hicie lata 2017! Bo Michał zawsze może liczyć na swoich niesamowitych fanów. Czy tak będzie też w tym głosowaniu?

 

Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana

Party.pl kocha śluby. I było ich już trochę przez ostatnie dwa lata. Chyba najbardziej zapadła nam w pamięć uroczystość Małgosi Rozenek i Radosława Majdana. Perfekcyjna Panna Młoda ślubowała mężowi dozgonną miłość w podwarszawskim Konstancinie. A my od początku do końca byliśmy świadkami tej romantycznej chwili. To u nas zobaczyliście np. ich pierwszy taniec. Pamiętacie?

 

Pytanie o Mateusza Gesslera

Czy Mateusz Gessler jest synem Magdy Gessler? To pytanie zadaliście nam poprzez wyszukiwarkę Google... 300 tysięcy razy! Naprawdę, sami jesteśmy w szoku! Odpowiedź jest dość prosta - i poznacie ją TUTAJ - choć wszystkie inne koligacje rodzinne wielce smakowitego rodu Gesslerów raczej do takich nie należą. 

 

Piękne WAGs polskich piłkarzy na EURO 2016

Piękny przełom czerwca i lipca 2016 roku upłynął nam pod znakiem EURO! Choć może nie jesteśmy portalem czysto sportowym, to szybko okazało się, że piłkarze budzą duże emocje również na serwisie poświęconym gwiazdom. A nawet nie tyle sami piłkarze, co ich piękne żony, dziewczyny, partnerki...

 

Śmierć Tomka w "M jak miłość"

To wydarzenie poruszyło fanów "M jak miłość". Gdy w końcówce wiosennego sezonu serialu Tomek Chodakowski został ciężko ranny podczas bójki na przystanku, wszyscy zaczęli zadawać sobie pytanie czy dzielny policjant przeżyje! Niestety, choć odzyskał na chwilę przytomność, nie udało się go uratować. Niedawno wyemitowano smutny odcinek kończący jego wątek w serialu... My płakaliśmy, a Wy? I ciągle mamy nadzieję, że może jednak wróci.

 

Rolnik, który znalazł żonę

Ten show podbił nasze serca! Perypetie sympatycznych rolników śledzimy od samego początku. Paweł, Adam, Robert, Grzesiek, rolniczka Ania, Łukasz, Szymon, Zbigniew i wreszcie kontrowersyjny Karol i piękna Małgosia z ostatniej, trwającej edycji "Rolnik szuka żony". Za wszystkich trzymamy kciuki. I śledzimy ich losy również po zakończeniu występów w telewizji. 

 

Czarna sukienka

Rzadko kiedy pojawia się sukienka, budząca aż takie emocje. Tę pokochały gwiazdy, ale również nasze Czytelniczki! Czarną sukienkę polskiej marki Sugarfree wybrały m.in. Ania Lewandowska, Julia Wieniawa, czy Basia Kurdej-Szatan. A za nimi tysiące dziewczyn w całym kraju. Dlaczego? Zobaczcie naszą galerię.

 

Romans Jacka Jeschke

Chyba żaden tancerz z "Tańca z Gwiazdami" nie wywołał takich emocji. Jacek Jeschke pojawił się w show stosunkowo późno - i zaczął od zwycięstwa, w parze z aktorką Anną Karczmarczyk. Jednak to nie taneczna partnerka wywołała najwięcej pytań, a inna tancerka - Hania Żudziewicz. Ich wspólne zdjęcia sporo namieszały, a materiał o nich w naszym portalu stał się swoistym forum fanów (fanek) młodego tancerza.

Hitowy Michał Szpak
Michał Szpak w czarnym kapeluszu w Pytaniu na śniadanie
ONS.pl
Romans Jacka Jeschke i...
Jacek Jeschke i Hanna Żudziewicz przytulają się w klubie
Pytanie o Mateusza Gesslera
Mateusz Gessler o byciu synem Magdy Gessler
Śmierć Tomka w "M jak miłość"
Andrzej Młynarczyk w M jak miłość, Tomek Chodakowski z M jak miłość
MTL Maxfilm
Ciąża Anny Lewandowskiej i narodziny Klary
Klara Lewandowska
Instagram
Rolnik, który znalazł żonę
Grzesiek z "Rolnik szuka żony" pokazał nowe zdjęcie z synem
Facebook
Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana
Ślub Rozenek i Majdana - zdjęcia
Piękne WAGs polskich piłkarzy na EURO 2016
Kim jest Agata Błaszczykowska? Rodzina Kuby Błaszczykowskiego
Czarna sukienka
Julia Wieniawa w sukience Sugarfree
East News
Wyniki plebiscytu:
Hitowy Michał Szpak...
Romans Jacka Jeschke i......
Pytanie o Mateusza Gesslera...
Śmierć Tomka w "M jak miłość"...
Ciąża Anny Lewandowskiej i narodziny Klary...
Rolnik, który znalazł żonę...
Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana...
Piękne WAGs polskich piłkarzy na EURO 2016...
Czarna sukienka...