Party Stories
ONS
Newsy

Urbańska poświęca się dla Józefowicza

Rezygnowała z wielu ról, żeby wystąpić w spektaklu męża

Związek Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicz wzbudza wiele kontrowersji. Ona piękna, młoda i zdolna- on doświadczony, wymagający i nie lubiący sprzeciwu. Józefowicz jest dla swojej żony pierwszym i najważniejszym krytykiem. Urbańska z pokorą przyjmuje każdą uwagę choreografa, za co wiele osób oskarża ją o zbytnią uległość.

Urbańska chce być idealna na scenie i w życiu, żeby tylko jej mąż był z niej dumny. Dlatego kiedy po premierze filmu „1920 Bitwa Warszawska”  dostała wiele nowych propozycji pracy, aktorka musiała odmówić udziału w kolejnych produkcjach. Czemu? W rozmowie z „Życiem na Gorąco” Urbańska przyznała, że nie mogła zawieść Józefowicza, który przygotowywał musical „Polita”.

- Nie mogłam tego zrobić ani sobie, ani mojemu kochanemu Januszowi… Nie miałam serca wybrać udziału w kolejnym filmie kosztem „Polity”, która została przecież napisana specjalnie dla mnie. Kilka razy musiała dokonać trudnego wyboru- zdradziła w tygodniku.

Myślicie, że Urbańska powie kiedyś „nie” Józefowiczowi?

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Woliński i Urbańska w windzie na prezentacji kolekcji Wiosna/Lato 2014 marki Kazar
ONS
Newsy
Nowy trend na salonach: Urbańska i Woliński zamiast na ściance pozowali w...
Pójdą za nimi inni?

Dawid Woliński może być z siebie dumny. Wprowadzony przez niego trend robienia zdjęć w windzie przeniósł się już poza Instagram i Facebook. Podczas wczorajszej prezentacji butów Kazar w Nowym Domu Jabłkowskich król samojebek i Natasza Urbańska pozowali do zdjęć właśnie w windzie. Chętnie uśmiechali się do aparatów, po to aby później kontynuować swoją pracę na ściankach sponsorskich . Oboje znani są ze sporego dystansu do swojego wizerunku i udziału w różnych dziwnych projektach, dlatego jest szansa, że w ślad za nimi pójdą inni celebryci. Kto lepiej pozował? Zobacz: Urbańska i Józefowicz spięli się z Mołek na wizji Pozostałe gwiazdy na imprezie:

Natasza Urbańska porównuje się do Lady Gagi
ONS
Newsy
Urbańska uważa się za polską Lady Gagę i PRZEKRĘCA FAKTY
Natasza nie błysnęła wiedzą

Natasza Urbańska w końcu doczekała się momentu, w którym poświęca się dużo miejsca jej artystycznym dokonaniom. Jej najnowszy teledysk "Rolowanie" jest na ustach wszystkich, a tydzień po premierze wciąż wzbudza duże emocje. W dużej części negatywne, bo internauci wyśmiali go już na setki różnych sposobów, ale Natasza zdaje się tym nie przejmować i w kolejnych wywiadach przekonuje o jedynej słusznej interpretacji klipu. Przypomnijmy: "Tak się bawi wiele dziewczyn, czasem jest fejs demolejszyn" Teraz Natasza idzie o krok dalej i ma coraz nowsze pomysły na to, jak obronić swój artystyczny teledysk. Zarzekając się, że nie zamierza się tłumaczyć, właśnie udzieliła kolejnego wywiadu. Tym razem wysłuchała ją Ewa Wojciechowska , która zwróciła uwagę w rozmowie z piosenkarką, że klip doczekał się tysięcy internetowych memów i parodii. Urbańska twierdzi, że sama świetnie się bawi oglądając je w sieci i porównuje się do... Lady Gagi .   Tak! Dobre! Czytałam niedawno wywiad z Mariną Abramovic, która opowiadała o teledysku Lady Gagi. Gaga chodzi naga po lesie, przyciskając do siebie wielki kryształ i ten właśnie klip był milion razy parodiowany w internecie. To był wielki sukces, chociaż ludzie tego nie rozumieli i robili sobie z tego żarty (...) Nie mam ochoty nikogo gonić, nikomu niczego udowadniać, ani się przed nikim tłumaczyć. Efekt był zamierzony, dokładnie taką dziewczynę chciałam pokazać - wyznaje w rozmowie z portalem ewawojciechowska.pl Trzeba przyznać, że to dość pokrętna logika, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę, że wideo Lady Gagi, o którym wspomina Natasza nie było teledyskiem muzycznym, ale eksperymentem autorstwa Mariny Abramovic , cenionej w świecie artystki performatywnej. Mamy wrażenie, że zestawienie go z lizaniem umywalki to dość ryzykowny pomysł. Zobacz: Lady Gaga kompletnie nago. Tak promuję...

Natasza Urbańska chce jechać na Eurowizję
ONS
Newsy
Urbańska narzeka na Polskę. Lista jej zarzutów jest naprawdę długa
Co nie podoba się jej w naszym kraju?

Natasza Urbańska po wydaniu teledysku "Rolowanie" przeżywa prawdziwą medialną wiosnę. Piszą o niej niemal wszyscy, pojawia się w telewizjach i kolorowych magazynach. Kontekst tych spotkań nie jest dla niej zbyt korzystny, bowiem jej kreacja artystyczna zbiera ogromne cięgi od internautów, ale takiej obecności w mediach mogą pozazdrościć Nataszy wszyscy. Ona sama gorąco broni swojego teledysku. Przypomnijmy: "Dziennikarz TVN był wobec mnie napastliwy!" Nie zmienia to jednak faktu, że gwiazda jest dość mocno przytłoczona nieoczekiwaną falą krytyki, która po raz kolejny spadła na jej osobę. W wywiadzie dla "Show" Urbańska wyznała, że myślała o tym, aby wyjechać z Polski i zacząć żyć na nowo gdzieś za granicą. Dlaczego tego nie zrobiła? Po raz kolejny nieocenionym doradcą okazał się Janusz Józefowicz , który dość sceptycznie zapatrywał się na pomysł żony i przekonał ją, aby zostali w kraju.   Chciałam uciec z tego kraju. Zabrać Janusza, Kalinkę i się wyprowadzić. Nawet nie tylko ze względu na ciągłe fale nienawiści. Nie podoba mi się to, na jakim poziomie jest w naszym kraju opieka zdrowotna, jakie śmieszne pensje dostają emeryci, nie podoba mi się ZUS, to, że jesteś zobligowany do oddawania im pieniędzy, mimo że niewiele dostajesz w zamian (...) Powiedziałam kiedyś Januszowi "Przenośmy się. Zróbmy to". Długo o tym rozmawialiśmy. Mąż tłumaczył mi jednak: "Ale zaraz, mam tu teatr, ty masz swoją widownię, nie możemy tego zostawić, co tam będziesz robić? Trzeba by było zaczynać wszystko od początku". Zostaliśmy. Z paroma rzeczami nigdy się nie pogodzę - wyznała w rozmowie z "Show". O dość ciekawą ocenę Józefowicz i jego zachowania pokusiła się Karolina Korwin Piotrowska . Dziennikarka jest zdania, że tak władcza postawa Janusza jest spowodowana przekonaniem o nieomylności, które w konfrontacji z młodym pokoleniem...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner