ONS
Newsy

Urbańska poświęca się dla Józefowicza

Rezygnowała z wielu ról, żeby wystąpić w spektaklu męża

Związek Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicz wzbudza wiele kontrowersji. Ona piękna, młoda i zdolna- on doświadczony, wymagający i nie lubiący sprzeciwu. Józefowicz jest dla swojej żony pierwszym i najważniejszym krytykiem. Urbańska z pokorą przyjmuje każdą uwagę choreografa, za co wiele osób oskarża ją o zbytnią uległość.

Urbańska chce być idealna na scenie i w życiu, żeby tylko jej mąż był z niej dumny. Dlatego kiedy po premierze filmu „1920 Bitwa Warszawska”  dostała wiele nowych propozycji pracy, aktorka musiała odmówić udziału w kolejnych produkcjach. Czemu? W rozmowie z „Życiem na Gorąco” Urbańska przyznała, że nie mogła zawieść Józefowicza, który przygotowywał musical „Polita”.

- Nie mogłam tego zrobić ani sobie, ani mojemu kochanemu Januszowi… Nie miałam serca wybrać udziału w kolejnym filmie kosztem „Polity”, która została przecież napisana specjalnie dla mnie. Kilka razy musiała dokonać trudnego wyboru- zdradziła w tygodniku.

Myślicie, że Urbańska powie kiedyś „nie” Józefowiczowi?

Woliński i Urbańska w windzie na prezentacji kolekcji Wiosna/Lato 2014 marki Kazar
ONS
Newsy
Nowy trend na salonach: Urbańska i Woliński zamiast na ściance pozowali w...
Pójdą za nimi inni?

Dawid Woliński może być z siebie dumny. Wprowadzony przez niego trend robienia zdjęć w windzie przeniósł się już poza Instagram i Facebook. Podczas wczorajszej prezentacji butów Kazar w Nowym Domu Jabłkowskich król samojebek i Natasza Urbańska pozowali do zdjęć właśnie w windzie. Chętnie uśmiechali się do aparatów, po to aby później kontynuować swoją pracę na ściankach sponsorskich . Oboje znani są ze sporego dystansu do swojego wizerunku i udziału w różnych dziwnych projektach, dlatego jest szansa, że w ślad za nimi pójdą inni celebryci. Kto lepiej pozował? Zobacz: Urbańska i Józefowicz spięli się z Mołek na wizji Pozostałe gwiazdy na imprezie:

ONS
Newsy
Urbańska i Józefowicz wyjeżdżają do USA
Powtórka z rozrywki

Musical o Poli Negri był wielkim marzeniem Janusza Józefowicza i Nataszy Urbańskiej. Para przez wiele miesięcy przygotowywała się do stworzenia sztuki, którą widzowie mogą oglądać w technologii 3D. Józefowicz, słynący ze swojego perfekcjonizmu dopracował każdy szczegół a Natasza Urbańska na scenie robi wszystko, żeby sprostać wymaganiom męża. Ich wspólny wysiłek opłacił się. Jak donosi magazyn "Party" para już jesienią wyjeżdża do Stanów, gdzie wystawią swój spektakl.  Okazuje się bowiem, że sztuka spodobała się pewnej producentce teatralnej z Chicago. Jest to ogromna szansa dla Janusza Józefowicza, który już po raz drugi próbuje podbić amerykański rynek. 20 lat temu na Broadwayu zostało wystawione "Metro", które najwyraźniej nie zachwyciło tamtejszej publiczności i krytyków. Janusz Józefowicz przyznaje, że nie obawia się powtórzenia sytuacji sprzed lat. - Wtedy pojechałem z drewnem do lasu, a teraz jestem pierwszy na świecie z taką inscenizacją - zdradza mąż Nataszy Urbańskiej.  Miejmy nadzieję, że musical "Polita" odniesie sukces! Więcej informacji o gwiazdach znajdziesz w najnowszym wydaniu magazynu "Party". Już w kioskach! kb

Natasza Urbańska na okładce Playboya
Newsy
Mamy okładkę Playboya z Nataszą Urbańską!
Robi wrażenie!

  Natasza Urbańska na okładce Playboya! Natasza Urbańska pojawi się na okładce wrześniowego numeru magazynu "Playboy". Sesja w magazynie dla panów to prezent, jaki wokalistka zrobiła sobie z okazji 38. urodzin. Ostatnio pojawiła się plotka, że Janusz Józefowicz zgodził się na sesję pod warunkiem, że jego żona nie pokaże się nago! Stanęło na tym, że wokalistka pokaże trochę ciała, ale nie za dużo! Właśnie dostaliśmy okładkę "Playboya" z Nataszą Urbańską! Jak wam się podoba?

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner