ONS
Newsy

Urbańska jest zachwycona swoją sesją z wężem!

„Poprzytulaliśmy się do siebie, dwa razy pocałował mnie w usta”

Jakiś czas temu Natasza Urbańska pojawiła się na rozdaniu „Złotych Kaczek” z żywym wężem wijącym się wokół jej szyi. Gwiazda w ramach promocji musicalu przygotowywanego przez Janusza Józefowicza, pozowała z gadem przed tłumem fotoreporterów.

Zachowanie Urbańskiej wzbudziło wiele kontrowersji, jednak sama artystka uważa, że była to „artystyczna kreacja z przymrużeniem oka”. Żona Józefowicza jest wręcz zachwycona swoją „sesją” z wężem.

- Wężowi nic się nie stało, poprzytulaliśmy się do siebie, dwa razy pocałował mnie w usta. Spędziliśmy bardzo przyjemny wieczór. Od jego opiekuna dowiedziałam się, że prawie nic nie widzą i nie słyszą. Poznają teren tylko za pomocą dotyku. Nie miałam prawa się bać- stwierdziła w rozmowie z „Na Żywo” gwiazda.

Urbańska przekonuje, że żywy wąż na gali nie powinien budzić tak wielkich emocji. Celebrytka przypomina, że Pola Negri pojawiła się kiedyś z żywym tygrysem na konferencji prasowej…

Miejmy nadzieję, że Urbańska nie skopiuje pomysłu swojej idolki!

 
ONS
Newsy
Piróg jedzie po Urbańskiej!
Żona Józefowicza znowu zażąda przeprosin?

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable { mso-style-parent:""; font-size:11.0pt;"Calibri","sans-serif"; mso-fareast-"Times New Roman"; mso-bidi-"Times New Roman";} Kilka tygodni temu Natasza Urbańska pojawiła się na rozdaniu „ Złotych Kaczek ” z żywym wężem wijącym się wokół jej szyi. Przyniesienie gada na tak wielką uroczystość i pozowanie z nim przed tłumem fotoreporterów wywołało wiele kontrowersji. Urbańską skrytykowali obrońcy praw zwierząt, w tym zagorzały ekolog- Michał Piróg . Pomimo wielu negatywnych komentarzy, sama Urbańska zdradziła ostatnio, że była to jedynie „artystyczna kreacja z przymrużeniem oka ”. Żona Janusza Józefowicza w rozmowie z tygodnikiem „Na Żywo” próbowała przekonać, że zabranie żywego węża na imprezę było świetną formą promocji spektaklu o Poli Negri. Zapytana, czy nie obawia się reakcji Joanny Krupy, która już nie raz stanęła w obronie bezbronnych zwierząt, gwiazda odpowiedziała: A co ona może mi zrobić? Na to pytanie z kolei odpowiedział jej Michał Piróg! - Może nie mówiąc po polsku zmiażdżyć cię intelektem kochana…- napisał na Facebooku. Tancerz próbował nawet wyobrazić sobie jak wyglądałoby spotkanie Urbańskiej z Krupą. Juror „You Can Dance” opisuje je tak… - Spotkanie Joanny Krupy i Nataszy Urbańskiej N.U: Cześć J.K Cześć N.U. co robisz? J.K. Współczuję. A ty? N.U. nie myślę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - dodał Michał Piróg. Ciekawe jak całą sprawę skomentuje...

ONS
Newsy
Urbańska lansuje się z żywym wężem!
Wypchany wilk już nie wystarczy?

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable { mso-style-parent:""; line-height:115%; font-size:11.0pt;"Calibri","sans-serif"; mso-fareast-"Times New Roman";} Na wczorajszym rozdaniu nagród filmowych „Złote Kaczki” pojawiło się wiele gwiazd. Jedną z celebrytek, która postanowiła zabłysnąć na czerwonym dywanie, była Natasza Urbańska . Żona Janusza Józefowicza wywołała nie małe zamieszanie przynosząc na galę żywego węża! Gwiazda z uśmiechem na twarzy pozowała z wijącym się wokół jej szyi wężem. Urbańska wyglądała na zachwyconą nowym „rekwizytem”, dzięki któremu była w centrum zainteresowania. Kilka tygodni temu w programie „Taniec z Gwiazdami” Urbańska pozowała na wypchanym wilku, co nie spodobało się wielu ekologom. To najwyraźniej nie przeszkadza gwieździe, która dla promocji musicalu zrobi wszystko… Podoba się Wam sesja Nataszy? Przesadziła?

Newsy
Urbańska lansuje się na wypchanym wilku…
Ze wszystkich sił chce zwrócić na siebie uwagę?

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable { mso-style-parent:""; line-height:115%; font-size:11.0pt;"Calibri","sans-serif"; mso-fareast-"Times New Roman";} Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable { mso-style-parent:""; line-height:115%; font-size:11.0pt;"Calibri","sans-serif"; mso-fareast-"Times New Roman";} W ostatnim odcinku „Tańca z Gwiazdami” Janusz Józefowicz po raz kolejny zaprezentował fragment swojego musicalu „Pola Negri” z Nataszą Urbańską w roli głównej. Nowa prowadząca dała pokaz swoich umiejętności tanecznych i wokalnych. Okazuje się, że Natasza postanowiła skupić na sobie całą uwagę fotoreporterów nawet po zakończeniu show. Kiedy uczestnicy żegnali się z przegraną Jagną Marczułajtis, Urbańska miała swoje pięć minut… Żona Janusza Józefowicza wskoczyła na stolik jurorski i położyła się na wypchanym wilku! Gwiazda z wielkim zapałem pozowała do zdjęć! Jak oceniacie „sesję” Nataszy?

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner