Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
ONS
Newsy

UPS: Aktorka założyła tenisówki do sukienki

Czyli Dancewicz na eleganckim wydarzeniu

Jeszcze kilka lat temu Renata Dancewicz była uznawana za jedną z najpiękniejszych i najseksowniejszych aktorek polskiego kina. Jej role w "Ekstradycji" czy w "Pułkowniku Kwiatkowskim" z pewnością wspomina nie jeden fan artystki. Dzisiaj możemy oglądać ją w serialu "Na Wspólnej". Renata rzadko pojawia się na oficjalnych imprezach, ale czasami robi wyjątki, na przykład wczoraj.

Aktorka, razem ze swoją koleżanką Izabelą Kuną, przyszła na konferencję Carpe Diem zorganizowaną przez centrum medycyny estetycznej. Przy okazji gwiazda zaliczyła wpadkę modową. Dancewicz do długiej czerwonej sukni zamiast eleganckich butów dobrała... białe tenisówki. Niby wyglądało to oryginalnie, ale patrząc na elegancję wydarzenia chyba nie był to najlepszy pomysł. A wy jak uważacie? Zagłosujcie w naszej sondzie:
 

kb

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Jacek Braciak w granatowej marynarce
Newsy
Jacek Braciak nie rozpacza już po rozstaniu z Mają Hirsch. Teraz ma romans z gwiazdą "Na Wspólnej". Mamy zdjęcie!
Kim jest jego nowa miłość?

Jacek Braciak i Renata Dancewicz mają romans! Kilka miesięcy temu pojawiła się informacja, że aktor rozstał się ze swoją wieloletnią partnerką, Mają Hirsch, z którą ma córkę. Para nie zdradzała jednak szczegółów rozstania, a wszystko szybko przycichło. Mówiło się jednak, że Maja Hirsch szybko znalazła szczęście w ramionach innego mężczyzny. Nowym wybrankiem aktorki jest ponoć Paweł Jodłowski, który zajmuje się dystrybucją polskich filmów w Wielkiej Brytanii. Jak widać Jacek Braciak również postanowił sobie ułożyć życie na nowo. Nikt jednak nie spodziewał się, że jego wybranką będzie znana z serialu "Na Wspólnej", Renata Dancewicz.   Jacek Braciak i Renata Dancewicz mają romans! Zakochani zostali ostatnio przyłapani na spacerze w Warszawie, na którym nie szczędzili sobie czułości. Widać, że jest między nimi chemia! Aktor jednak chyba nie ma co liczyć na ślub, bo gwiazda wielokrotnie mówiła o tym, że jest bardzo sceptycznie nastawiona do zawierania małżeństwa. Nienawidzę dokonywania ostatecznych wyborów. Ja sobie świetnie radzę bez ślubu. Jeśli partnera i relacje z nim traktuje się poważnie, można powiedzieć, że każdy związek to małżeństwo. Nie ma gwarancji na miłość - mówiła w jednym z wywiadów. Czy Waszym zdaniem Jacek Braciak i Renata Dancewicz pasują do siebie? Warto dodać, że jeszcze niedawno na salonach aktor widywany był z inną znaną aktorką, Martą Ścisłowicz.   Zobacz: Kulisy rozstania Mai Hirsch i Jacka Braciaka. Co się tak naprawdę stało? Jacek Braciak i Renata Dancewicz mają romans! Jeszcze niedawno aktor pokazywał się na salonach z Martą Ścisłowicz Aktor kilka miesięcy temu rozstał się z Mają Hirsch

Renata Dancewicz z brązową torbą
Newsy
Co mówią o Jacku Braciaku i Renacie Dancewicz znajomi. Czy to romans czy poważny związek?

Jacek Braciak i Renata Dancewicz. Oboje są przejściach, mają dzieci w podobnym wieku. Ale przede wszystkim mają podobne poglądy i stosunek do wielu spraw. Zarówno Renata, jak i Jacek nie lubią blichtru i trzymają się z dala od salonów. Nie chodzą na show-biznesowe imprezy, nie pozują „na ściankach”, mówi przyjaciel pary. Renata Dancewicz nie bywa na bankietach. Woli w tym czasie grać w brydża albo czytać książkę. Jacek Braciak też nie jest typem gwiazdora. Łączy ich także to, że nie lubią opowiadać o swoim życiu prywatnym, dlatego niewiele wiadomo o ich poprzednich związkach. Dancewicz kilkanaście lat temu była partnerką biznesmena Tomasza Winciorka, ma z nim dziecko, trzynastoletniego syna Jerzego. Z kolei Braciak był ostatnio związany z Mają Hirsch, z którą ma córkę, trzynastoletnią Marysię. Byli parą przez prawie 10 lat, ale w kwietniu 2015 roku Maja postanowiła od niego odejść. Nie był to pierwszy poważny zawód miłosny aktora. To jest facet z potężnym bagażem doświadczeń. Mało kto wie, że on był żonaty i ma dwie dorosłe córki: Zofię, która ma 24 lata, i o dwa lata młodszą Jadwigę, a niedawno został dziadkiem! - zdradza znajoma Braciaka. Więcej na ten temat w nowym magazynie "Party".

Renata Dancewicz o ateistach i kościele
Newsy
Dancewicz: Chcę wypisać się z kościoła
Ostry światopogląd aktorki

Renata Dancewicz w kwestiach społecznych ma wyraziste i skręcające w lewą stronę poglądy. Aktorka między innymi broni praw mniejszości seksualnych, a także głośno krytykuje kościół . Ostatnio gwiazda w tygodniku "Wprost" wypowiedziała się ostro na temat dyskryminacji ateistów w Polsce. Uważa, że są oni traktowani jak " gorszy rodzaj człowieka" : - W Polsce ateizm nadal kojarzy się z brakiem zasad moralnych i brakiem głębszych wartości. Ulegamy powszechnemu żargonowi kościelnemu, który pobłażliwie lub pretensjonalnie patrzy na niewierzących. Aktorka tak jest niezadowolona z braku tolerancji wobec ludzi myślących inaczej, niż nakazuje religia chrześcijańska, że w najbliższym czasie postanowiła odejść z kościoła katolickiego.   - Chcę wypisać się z Kościoła. Wkrótce przystąpię do apostazji, bo myślę o tym już od dłuższego czasu. Muszę tylko zabrać dwoje świadków i udać się do rodzinnego miasteczka, do parafii, w której zostałam ochrzczona - wyznała Dancewicz we "Wprost". To kolejny raz kiedy Dancewicz zabiera głos w sprawach mniejszości. Kilka miesięcy temu wypowiedziała się także na temat osób o odmiennej orientacji seksualnej, twierdząc, że popiera prawo do adopcji dzieci przez gejów i lesbijki. Zobacz: "Odmawianie gejom prawa do dziecka jest haniebne"

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner