serialowe_pary
Mat. prasowe

Któż nie kocha polskich seriali? „M jak miłość”, „Barwy szczęścia”, „Rodzinka.pl”, „Na dobre i na złe”, „Ojciec Mateusz” od lat przyciągają miliony widzów! Chyba każdy z nas ma choć jeden serial, na który czeka z wypiekami na twarzy przed telewizorem. Przygotowaliśmy dla was zestawienie naszych ulubionych serialowych par, których losy uwielbialiśmy albo nadal uwielbiamy śledzić. Które przeżyły różne perturbacje życiowe, wzloty i upadki, ale ich związek okazał się być silniejszy. Ah... kto z nas nie marzy o takiej miłości?! :)

Głosujcie i wybierzcie swoją ulubioną serialową parę! A jeśli lubicie oglądać szczęśliwe związki, które potrafią się dobrze bawić, koniecznie zobaczcie „Czar Par”! Program powraca na antenę TVP2 po 23 latach! Oglądajcie „Czar Par” w każdy piątek na antenie TVP2 o 20:50. Będzie się działo!

czar_par_tvp
Mat.prasowe

Natalia i Ludwik (Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak) z "Rodzinka.pl"
rodzinka_pl
...
Mat.prasowe

Rodzinka.pl to jeden z najzabawniejszych, polskich seriali, a niektóre kwestie Natalii i Ludwika Boskich stały się wręcz kultowe. Któż nie zna słynnej sceny ze „Skajpajem”? ;) Natalia i Ludwik poznali się na studiach i od tego momentu są ze sobą. Są rodzicami trójki synów, a od niedawna także… dziadkami! Musimy przyznać, że tworzą naprawdę niepowtarzalną parę!

Barbara i Lucjan (Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz) z "M jak miłość"
m_jak_milosc
...
Mat.prasowe

Nestorzy rodziny Mostowiak to jedna z ukochanych par Polaków. Choć na początku było to małżeństwo bardziej z rozsądku ze strony Barbary, to z czasem zakochała się w Lucjanie. Od tego momentu Lucek i Basia zawsze dbali o swoje dzieci i wnuki oraz tworzyli bardzo zgraną i kochającą się parę. Gdy umarł Witold Pyrkosz, wielu fanów nie mogło się z tym pogodzić…

 

Kinga i Piotrek (Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek) z "M jak miłość"
kinga_piotrek_m_jak_milosc
...
EastNews

To nasza kolejna ulubiona para z "M jak miłość"! Kinga i Piotrek są  razem od liceum - szybko wzięli ślub i stworzyli rodzinę, o której zawsze marzyli. Mają czwórkę dzieci, w tym bliźniaki! Ich związek nie jest zawsze idealny, ale są dla siebie ogromnym wsparciem. Serialową Kingę, czyli Katarzynę Cichopek będziecie mogli teraz oglądać w nowej roli, jako jurorkę programu "Czar Par"! Wystąpi w nim razem ze swoim mężem, Marcinem Hakielem, którzy 20 września będą świętować swoją 11 rocznicę ślubu! 

Julia i Artur (Aleksandra Hamkało i Piotr Głowacki) z "Na dobre i na złe"
na_dobre_i_na_zle
...
Mat.prasowe

Ten związek od początku był wystawiony na różne próby – różnicę wieku, uzależnienie od leków Artura, zdradę Julki, a potem chorobę Barta. Mimo wielu ciężkich chwil, para ciągle się kocha, a w jednym z ostatnich odcinków powiedziała sobie „tak”! Czy wy też im kibicujecie, tak jak my? :)

Artykuł powstał z udziałem TVP.

Aspirant Mieczysław i Barbara (Michał Piela i Ewa Konstancja Bułkhak) z "Ojca Mateusza"
ojciec_mateusz
...
Mat.prasowe

Na myśl o poczciwym policjancie z Sandomierza od razu się uśmiechnęliśmy:) Mietek Nocul wziął ślub z Basią, nie mając nawet 20stu lat! Mają dwie córki, a jedna z nich została nawet porwana. Na szczęście, z pomocą ojca Mateusza szczęśliwie wróciła do domu, a małżeństwo Noculów tylko wzmocniło się, dzięki tym trudnym chwilom.

Jadzia i Stefan (Agnieszka Pilaszewska i Stefan Kiersznowski) z "Barw Szczęścia"
barwy_szczescia
...
Mat.prasowe

Jadzia i Stefan Górka zawsze się kłócili, ale i bardzo mocno kochali. Ich małżeństwo zostało zakończone z powodu tragicznej śmierci Jadwigi. Po tym wydarzeniu Stefan przez długi czas nie potrafił sobie poradzić bez swojej ukochanej żony. Również wielu widzów serialu nie mogło się otrząsnąć po stracie jednej z  ulubionych bohaterek.

 

Wyniki plebiscytu:
Natalia i Ludwik (Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak) z "Rodzinka.pl"...
Barbara i Lucjan (Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz) z "M jak miłość"...
Kinga i Piotrek (Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek) z "M jak miłość"...
Julia i Artur (Aleksandra Hamkało i Piotr Głowacki) z "Na dobre i na złe"...
Aspirant Mieczysław i Barbara (Michał Piela i Ewa Konstancja Bułkhak) z "Ojca Mateusza"...
Jadzia i Stefan (Agnieszka Pilaszewska i Stefan Kiersznowski) z "Barw Szczęścia" ...