M jak miłość: 1484 -1485 - emisja 13-14 stycznia
MTL Maxfilm
Newsy

Ula w "M jak miłość" będzie miała romans! Co na to jej rodzina?

Ula w sekrecie przed rodziną będzie miała romans. Zaskakujące, z kim nawiąże sekretną relację...

Ula w „M jak miłość” robi wszystko, aby naprawić swój związek z Bartkiem. Terapia małżeńska powoli przynosi efekty, ale psycholog zaleca parze metodę małych kroczków. Najpierw zaczynają chodzić na randki, rozmawiać ze sobą, a potem przyjdzie czas na wielki powrót. Jednak Ula będzie miała inny pomysł na życie i zdecyduje się nawiązać gorący romans. Zobaczcie, kto będzie jej wybrankiem!

"M jak miłość": Rusza nowy sezon serialu! Iza zażąda od Marcina rozwodu?!

Ula będzie miała romans!?

W 1491 odcinku, który zobaczymy 4 lutego, Ula zaplanuje pewien podstęp. Nie chce już sama mieszkać w siedlisku i okłamie męża, terapeutkę i rodzinę, aby osiągnąć swój cel! Podczas rozmowy z psychologiem obieca, że nie chce niczego przyspieszać i nadal będzie spotykała się z Bartkiem tylko podczas wspólnych wyjść. Niestety to nie jest prawda i szybko okaże się, jaki miała plan!

Lisiecka postanowi zaprosić męża na niewinny obiad, ale potem okaże się, że są sami w domu. Od słowa do słowa para zacznie zmniejszać dystans i pozwolą sobie na drobne czułości. To właśnie o to chodziło Uli! Dziewczyna ostatecznie nawiąże z Bartkiem gorący romans, mimo że terapeutka wyraźnie wyznaczyła im inny kierunek.

Czy w ten sposób Ula zniszczy wszystko, co para wypracowała na terapii małżeńskiej? Po płomiennym romansie znów pojawią się kłótnie? 

 

Zobacz także: Wybierz swoją ulubioną serialową parę wszech czasów! Głosuj w naszym plebiscycie!

Ula i Bartek M jak miłość
Instagram

W małżeństwie Uli i Bartka od początku się nie układało!

Ula i Bartek M jak miłość
fot. MTL Maxfilm

 

 

M jak miłość, Artur w lesie
Mat. prasowe
Seriale
Zaskakujące wyniki sekcji zwłok Artura w "M jak miłość"! Czyje ciało naprawdę odnaleziono?
Zaskakujące wyniki sekcji zwłok Artura w "M jak miłość"! Czyje ciało naprawdę odnaleziono?

Historia Artura Skalskiego w „ M jak miłość ” jest coraz bardziej zaskakująca. Olek Chodakowski jest już na granicy wytrzymałości, bo zdaje sobie sprawę, z tego, że prawda o zabójstwie negatywnego bohatera serialu wkrótce wyjdzie na jaw i trafi za kratki. Będzie w szoku kiedy dowie się, że pojawił się nowy problem. Zwłoki, które odnalazła policja nie należą do Artura!

Iga Krefft i Arkadiusz Smoleński na planie M jak miłość
Instagram
Seriale
Po ślubie Bartek zdradzi Ulę z Sonią?! Policjantka odegra się na swojej przyjaciółce? Spójrzcie na te zdjęcia!
Po ślubie Bartek zdradzi Ulę z Sonią?! Policjantka odegra się na swojej przyjaciółce? Spójrzcie na te zdjęcia!

Już wkrótce dojdzie do długo wyczekiwanego ślubu w "M jak miłość"! Pomimo wielu problemów Ula (Iga Krefft) wyjdzie za mąż za Bartka (Arkadiusz Smoleński). I choć dzień przed ślubem między narzeczonymi dojdzie do ostrej wymiany zdań, podczas której Bartek postawi Uli ultimatum, że musi podjąć ostateczną decyzję czy chce być z nim czy z Jankiem (Tomas Kollarik), Mostowiakówna zjawi się w kościele i będzie ślubować Bartkowi miłość i wierność. Niestety, teraz wiele wskazuje na to, że po ślubie Bartek bardzo zbliży się do przyjaciółki swojej żony... Nowy romans w "M jak miłość"? Jak informował ostatnio portal superseriale.se.pl na ślubie Uli i Barka pojawią się Janek i Sonia (Barbara Wypych). Były partner Mostowiakówny nie  będzie jednak mógł znieść widoku Uli przed ołtarzem i zniknie z Grabiny, przez co Sonia, która go pokochała wpadnie w depresję. Już jakiś czas temu w kulisach "M jak miłość" Barbara Wypych, która wciela się w serialową Sonię przyznała, że jej bohaterka jest wściekła na Ulę za to, że pomimo związku z Bartkiem wciąż podrywa Janka.  Ula zachowuje się nieuczciwie. To jest takie zachowanie psa ogrodnika: sam nie weźmie i drugiemu też nie da. Kiedy Ula była w Bartkiem Sonia nie wchodziła w tak zwaną wódkę a zakąskę. Więc tym bardziej może to Sonię zdenerwować- Barbara Wypych komentowała poczynania serialowej Uli.  Po  tym, jak Janek zniknie z Grabiny, a Sonia wpadnie w depresje- jak zauważa portal superseriale.se.pl-  Ula i Bartek będą wspierać policjantkę w trudnych chwilach. Arkadiusz Smoleński, czyli serialowy Bartek, opublikował ostatnio zdjęcia, które mogą sugerować, że jego bohater naprawdę bardzo zbliży się do przyjaciółki swojej żony... chyba aż za bardzo! Czyżby szykował...

M jak miłość Ula i Bartek
fot. MTL Maxfilm
Newsy
Ula zdradzi Bartka w "M jak miłość"?! Zamiast wyznać prawdę, poprosi męża o coś innego...
Ula zdradzi Bartka w "M jak miłość"?! Zamiast wyznać prawdę, poprosi męża o coś innego...

Zdrada Uli była zapowiadana już w zwiastunie nowego sezonu „ M jak miłość ”. Jej pocałunek z Jankiem to dowód na to, że problemy miłosne dziewczyny wcale nie zakończyły się wraz ze ślubem! Tak naprawdę one dopiero się zaczną, bo Ula tuż po pocałunku z byłym narzeczonym, który odwzajemniła, wróci do męża i poprosi go o wyjazd i... Zobaczcie sami! Ula zdradzi Bartka w "M jak miłość"? W 1452. odcinku na widzów „M jak miłość” czekają wielkie emocje. Ula, która dopiero co wzięła ślub, potajemnie spotka się z Jankiem. Kiedy policjant ją pocałuje, ona da się ponieść emocjom. Potem wróci do domu i gdy zobaczy męża, nie wyzna mu prawdy. Jednak Bartek zauważy, że coś się stało i zapyta ją o to wprost: Masz rumieńce na twarzy? Kochanie, coś się stało? Ula szybko wytłumaczy się, że to przez zimno i ani słowem nie wspomni o tym, co się przed chwilą stało. Po pocałunku Janek stwierdzi, że to pożegnanie, a dziewczyna poczuje ukłucie w sercu, bo nie tego się spodziewała. Kiedy znajdzie się sam na sam z Bartkiem poprosi męża o to, aby wyjechali z Grabiny. Nic się nie stało, Bartek... wszystko jest ok. Ja bym chciała stąd wyjechać, wiesz? Uciec i nigdy nie wrócić... - powie szczerze Ula To wyznanie zaskoczy Lisieckiego, który teraz już nie ma wątpliwości, że coś się wydarzyło. Zapyta tylko żonę, z kim chce wyjechać. Na to Ula bez ogródek odpowie i złoży Bartkowi propozycję: Z tobą! Z tobą chcę uciec, tak... Przytul mnie...  Chcę być z tobą jak jeszcze nigdy. Chcę się z tobą kochać... Czy Ula i Bartek faktycznie wyjadą? Ich małżeństwo od początku nie wygląda tak, jak oboje się spodziewali... Czy Janek w końcu zapomni o Uli?  

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner