Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Dziewczyna Łukasza Czarneckiego
ONS
Newsy

Partner Wierzbickiej nie płakał długo po porażce. Pocieszała go seksbomba

Piękna para?

Rozstrzygnięcie pierwszego odcinka nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" było chyba zaskoczeniem dla wszystkich. Z programem nieoczekiwanie pożegnała się Marta Wierzbicka, która przed startem show była wśród grona murowanych faworytów i cieszyła się dużą popularnością wśród internautów. Gwiazda "Na Wspólnej" nie przyjęła najlepiej wiadomości o porażce i był to dla niej bardzo smutny wieczór. Przypomnijmy: Wierzbicka załamana porażką w "TzG". Jej zachowanie po odcinku mówi wszystko

Taki rezultat z pewnością był też rozczarowaniem dla tanecznego partnera Marty, Łukasza Czarneckiego. Tancerz wrócił do programu po dłuższej przerwie i liczył zapewne, że z seksowną celebrytką uda mu się zajść naprawdę daleko. Łukasz przyjął werdykt ze smutkiem, ale szybko pocieszyła go jego seksowna dziewczyna. Ukochana tancerza ma się czym pochwalić - imponujący biust, długie i zgrabne nogi oraz zniewalający uśmiech - w takich ramionach można szybko zapomnieć o każdej porażce.

Pasują do siebie? Zdjęcia pary poniżej.

Zobacz: Sienkiewicz i Wyszkoni najlepsze na parkiecie. Przeszły do historii "Tańca z Gwiazdami"

Dziewczyna Łukasza Czarneckiego

Dziewczyna Łukasza Czarneckiego

 

Marta Wierzbicka odpadła z Tańca z Gwiazdami

Galeria zdjęć z pierwszego odcinka "Tańca z Gwiazdami":

Marta Wierzbicka po Tańcu z Gwiazdami
Akpa
TV-Show
Wierzbicka załamana porażką w "TzG". Jej zachowanie po odcinku mówi wszystko
Nie zniosła tego najlepiej

Za nami pierwszy odcinek nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" . Taneczne pary mogły w końcu zaprezentować efekt kilkutygodniowych treningów na parkiecie, a widzowie spragnieni byli zobaczenia nowych twarzy, których w tym sezonie nie brakuje. Ostateczny werdykt okazał się zaskakujący, bowiem z show pożegnała się Marta Wierzbicka , ciesząca się ogromną popularnością wśród internautów, a przez niektórych typowana nawet na faworytkę. Przypomnijmy: Szok! Marta Wierzbicka odpadła z "Tańca z Gwiazdami" Wykluczeniem celebrytki byli zaskoczeni nie tylko fani, ale i ona sama. Wierzbicka przyjęła tę wiadomość z niedowierzaniem i z trudem powstrzymywała płacz. Po zakończeniu programu wszyscy uczestnicy udzielali wywiadów i pozowali do zdjęć, ale Marta nie miała na to najmniejszej ochoty. Porozmawiała tylko z ekipą Polsatu, do czego była zresztą zobligowana. Potem zamknęła się w garderobie, gdzie podobno płakała. Dziennikarze i fotoreporterzy czekali aż do nich wyjdzie, ale Wierzbicka szybko wymknęła się ze studia ATM i odjechała do domu. Ciężko się jej dziwić. My również żałujemy, że nie zobaczymy Marty w "TzG". Kibicowaliście jej? Zobacz: Sienkiewicz i Wyszkoni najlepsze na parkiecie. Przeszły do historii "Tańca z Gwiazdami" Galeria zdjęć z pierwszego odcinka drugiej edycji "Tańca z Gwiazdami" w Polsacie:

Awaria w Tańcu z Gwiazdami
Akpa
Newsy
Ups... Trzeci odcinek "TzG" rozpoczął się od awarii. Zepsuło to niespodziankę
Co zawiodło?

Trzeci odcinek Tańca z Gwiazdami rozpoczął się dość niefortunnie. Widzów programu miał powitać efektowny taniec mistrzów świata w tańcu latynoskim, ale nie wszystko poszło zgodnie z planem. Para wprawdzie zaczęła tańczyć, ale stacja doświadczyła awarii sprzętu, która sprawiła, że obraz w telewizorze niemiłosiernie się zacinał. Polsat zmuszony był przerwać transmisję i wyemitować w to miejsce reklamy. Po ponad 10 minutach przerwy program wrócił, a za problemy techniczne przeprosił Krzysztof Ibisz , który wyjaśnił, że jeden z wozów transmisyjnych utracił chwilowo łączność ze studiem. Oglądacie? Zobacz: Wierzbicka pierwszy raz o porażce w "TzG". Nagrała wideo z apelem Zdjęcia z poprzedniego odcinka "TzG":

Artur Dziurman odpadł z Tańca z Gwiazdami
Polsat
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Dziurman odpadł z "TzG"! Odcinek wygrała...
Zaskoczeni?

Za nami trzeci odcinek Tańca z Gwiazdami . Tym razem wszystkie pary musiały zmierzyć się z tańcami latynoskimi, co dla niektórych było nie lada wyzwaniem. Sam program rozpoczął się od wpadki technicznej, która uniemożliwiła widzom zobaczenie otwierającego tańca-niespodzianki. Przypomnijmy: Ups... Trzeci odcinek "TzG" rozpoczął się od awarii. Zepsuło to niespodziankę Wielką niespodziankę jurorom i widzom sprawiła Marcelina Zawadzka , która zatańczyła z Rafałem Maserakiem ognistą rumbę i zdobyła aż 39 punktów. Po piętach deptali im Ania Wyszkoni i Jan Kliment , których sędziowie ocenili na 38 punktów. Najsłabiej poradził sobie Misiek Koterski , który wprawdzie nadrabiał poczuciem humoru, ale jego wysiłki przyniosły tylko 24 punkty. Ostatecznie z programem pożegnał się Artur Dziurman . Zgadzacie się z wynikiem? Zobacz: Wierzbicka pierwszy raz o porażce w "TzG". Nagrała wideo z apelem ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''+''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''ipt>''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''); //--> Zdjęcia z trzeciego odcinka Tańca z Gwiazdami:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner