Zagrobelny żartuje z Sablewskiej
ONS

Kariera Mai Sablewskiej to dobry materiał na książkę. Zaczynała bowiem jako niania dzieci Natalii Kukulskiej, a dziś jest jedną z popularniejszych celebrytek i posiada własny program "Sablewskiej sposób na modę" w TVN Style. W show-biznesie Maja czuje się już bardzo pewnie, pozwalając sobie nawet na krytykę starych wyjadaczy. Przypomnijmy: "Wojewódzki jest fałszywy. Powinien odejść już na emeryturę"

Nie wszystkim jednak obecność Sablewskiej na salonach i w telewizji jest w smak. Ostatnio doszło do dość zabawnej sytuacji na Facebooku, gdy Łukasz Zagrobelny postanowił wbić Mai szpilę. Zapomniany nieco wokalista mocno zirytował się otrzymanym mejlem i dał upust emocjom w poście. O co chodzi? Łukasz otrzymał na skrzynkę newsletter Sablewskiej, w którym zachęca ona użytkowników do sprawdzenia zawartości jej garderoby i zmiany swojego stylu. Zagrobelny nie wykazał zainteresowania, a dodatkowo postanowił to obwieścić światu.
 

Niejaka Maja Sablewska ciągle pisze do mnie na maila co ma w szafie... a mnie to naprawdę gówno obchodzi... :)) - czytamy na ścianie Zagrobelnego.


Wymagało to aż takiej reakcji? Podobno rzeczy, które nas nie interesują, powinny być ignorowane :)

Zobacz: Sablewska ocenia "nową twarz" Sochy. Zrobiła botoks czy nie?

 

 

Maja Sablewska za kulisami nowego projektu modowego: