Sara Boruc podjęła decyzję o udziale w "Tańcu z gwiazdami"
ons
Newsy

Mannei nie wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Wszystko przez Boruca

Zdradziła powody swojej decyzji

Sara Boruc dzięki skandalom jakie wywołała mocno zyskała na popularności. Rozreklamowała swojego bloga, zaczęła bywać na salonach, a nawet poprowadziła program "Shopping Queen". W nowej roli sprawdziła się świetnie, ale plotkowano o tym, że w drugiej edycji zastąpi ją kto inny. Przypomnijmy: Mannei poprowadzi drugą edycję Shopping Queen? Mamy oficjalny komentarz

Głośno było także o występie Boruc w jednym z najpopularniejszych show w kraju, czyli w "Tańcu z gwiazdami". Tak naprawdę blogerka długo nie mogła się zdecydować, ale w końcu zajęła konkretne stanowisko. Jak się okazuje powody są dwa, a jeden z nich dotyczy jej męża.  Piękna Mannei nie wyobraża sobie siebie w sytuacjach intymnych z kimś innym niż z mężem. Drugi powód z kolei jest czysto praktyczny, a powiedziała o tym w rozmowie z "Faktem":

Zostałam zaproszona do „Tańca z gwiazdami”, ale to nie moja bajka. Nie czułabym się komfortowo w tak intymnych sytuacjach z mężczyzną, który nie jest moim mężem. Poza tym, nagrania wymagają pobytu w Polsce, a ja tutaj nie mieszkam. Moje dzieci, mąż i życie są w Wielkiej Brytanii.

Żałujecie?

Zobacz: Fanka zaatakowała Mannei na Instagramie. Do akcji brutalnie wkroczył Boruc
 
 

Borucowie w Paryżu:

Sara Menni poprowadzi Shopping Quuen
ONS
Newsy
Sara Mannei przebiła kandydatki w walce o prowadzenie dużego show
Żona Boruca coraz popularniejsza

Na fali popularności blogów modowych stacja Polsat Cafe postanowiła kupić licencję na turecki format "Shopping Queen", który odniósł sukces w wielu krajach Europy. W programie uczestniczki będą rywalizowały ze sobą w przygotowaniu stylizacji na wskazaną okazję. Wśród typów na prowadzącą show były m.in. Kasia Tusk i Julia Kuczyńska . Przypomnijmy:  Maffashion poprowadzi nowe modowe show w Polsacie? Mamy oficjalny komentarz Teraz okazuje się, że propozycję poprowadzenia programu otrzymała również Sara Mannei , która po ślubie z Arturem Borucem przyjęła jego nazwisko. Jak dowiedział się "Flesz", celebrytka wzięła udział w castingach, na których zaprezentowała się pozytywnie: Wypadła rewelacyjnie. Jest naturalna, bezpośrednia i kamera ją kocha. Przebiła wszystkie inne kandydatki . Teraz dogadujemy szczegóły ewentualnej współpracy - zdradza Fleszowi osoba ze stacji. Sama Sara mówi, że tego typu decyzje podejmuje tylko i wyłącznie z mężem: Decyzje tego typu podejmuję z mężem. Wszystko zależy od tego, jakie będą założenia show, jaki zasięg i jaka "obsada" - mówi w rozmowie z Fleszem Sara Czekacie na "Shopping Queen"? Zobacz:  Boruc pokazał intymne zdjęcie Mannei: Czyż ona nie jest piękna?   Tak wyglądał ślub Sary Mannei i Artura Boruca:

Sara Mannei nie wystąpi w Tańcu z gwiazdami
ONS
Newsy
Co z udziałem Sary Mannei w "TzG"? Na ostateczną decyzję złożyły się dwa ważne powody
Będzie czarnym koniem nowej edycji?

Polsat nie zrezygnował z emisji kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami" po tym, jak poprzednie sezony okazały się hitowe. Lista gwiazd, które na wiosnę wystąpią na parkiecie cały czas jest na etapie tworzenia, a nazwiska na łamach tabloidów zmieniają się jak w kalejdoskopie. Niedawno sugerowano, że w programie wystąpi Borys Szyc , ale aktor szybko zdementował plotki oświadczając, że "wstyd się tym zaśmiecać ". Kolejną rzekomą gwiazdą-pewniakiem była Sara Mannei , prowadząca "Shopping Queen" w Polsat Cafe. Zobacz: Będzie druga edycja "Shopping Queen". Co z Mannei? Chociaż media spekulowały, że żona Artura Boruca ostatnio częściej bywa w Warszawie ze względu na treningi, wiadomo już, że prawdy w tych doniesieniach jest niewiele. Osoba z bliskiego otoczenia blogerki zdradziła nam jakie jest jej stanowisko w sprawie udziału w "Tańcu z gwiazdami" . Okazuje się, że występ w show jest ostatnią rzeczą na jaką aktualnie ma ochotę. - Był taki pomysł, ale Sara jest teraz bardzo zajęta. Przynajmniej na chwilę obecną najważniejsze są dla niej zdjęcia do nowego sezonu "Shopping Queen", który na jesieni był sporym hitem Polsat Cafe . Poza tym wolne chwile woli spędzać z bliskimi - z mężem i córkami, szczególnie że z racji ciągłego życia na walizkach i lataniu pomiędzy Warszawą a Londynem, czas naprawdę szybko się kurczy - mówi nam znajoma Sary Zobacz: Mannei wyśmiała wywiad Anny Muchy o ustawkach. Wtórowały jej Korwin, Szulim i... Kto jeszcze powinien przyjąć propozycję Polsatu? Mama Sary, Hanna Mannei na Instagramie:

Blogerka rzuca wyzwanie Sarze Mannei
Akpa
Newsy
Blogerka modowa wkurzyła się na Mannei. Rzuciła jej wyzwanie
Czy Sara podejmie je?

Nie milkną echa słynnej już wypowiedzi Sary Mannei , która w jednym z wywiadów wyznała, że 900 złotych to nie jest "dużo pieniążków". Taką właśnie kwotą dysponują uczestniki jej programu "Shopping Queen", w którym muszą skomponować dwie pełne stylizacje. Ocena Sary wzbudziło mnóstwo szumu i zaangażowała do dyskusji nawet inne celebrytki. Przypomnijmy: "Można powiedzieć, że 900 zł na zakupy to mało, ale..." Słowa Mannei nie przypadły też do gustu Kati Zielińskiej , redaktorce popularnego bloga DziewczynyNiePlacza.pl , na którym dzieli się swoimi spostrzeżeniami na kobiece tematy. Blogerka nie zgadza się z Sarą i jej patrzeniem na zakupową rzeczywistość Polek i w związku z tym postanowiła rzucić jej wyzwanie "Lumpeks Queen" czyli projekt, w którym udowodni, że można się ubrać stylowo i modnie za niewielkie pieniądze, przy których 900 złotych będzie prawdziwą fortuną. Pewnie dla Sary Boruc i twórców nowego programu 900 pln to tyle co nic… I właśnie o tym mówię. O całkowitym oderwaniu od rzeczywistości, które świadczy o niczym innym jak o… głupocie lub „tylko” ignorancji. Dlatego rzucam Sarze Boruc i „Shopping Queen” wyzwanie! 900 zł to bardzo dużo pieniędzy na to, żeby ubrać się dobrze! Dlatego w najbliższym czasie będę realizowała projekt „Lumpeks Queen”. Bo wiem, że i u nas na blogu wiele czytelniczek powtarza, że na wiele rzeczy ich nie stać. Wierzę, że kiedyś będzie nas wszystkie stać na wszystko! Ale póki jeszcze jesteśmy w drodze do takiej sytuacji, postaram się Wam udowodnić, jak za NAPRAWDĘ NIEWIELE pieniędzy wyglądać dobrze. Wystarczy zamiast środków materialnych poużywać trochę wyobraźni, trochę fantazji… A moją smutna refleksja jest taka, że mało co tak skutecznie jak pieniądze, zabija kreatywność i wyobraźnię - czytamy na DziewczynyNiePlacza.pl we wpisie Kati. Dołączycie do tego wyzwania?...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner