Tegoroczne finalistki "Top Model" biorą sprawy w swoje ręce. W odróżnieniu do laureatki zeszłorocznej edycji - Pauliny Papierskiej ostro wzięły się do pracy i coraz częściej pokazują się na wybiegach.

Po udanym debiucie na pokazie u Dawida Wolińskiego, dostały angaż w show przygotowanym przez markę Deni Cler. Dołączyła do nich także Anna Piszczałka - finalistka pierwszej edycji.

Dziewczyny zaprezentowały najnowszą wiosenno-letnią kolekcję marki. W kreacjach w soczystych kolorach prezentowały się naprawdę ładnie.

O ocenę finalistek "Top Model" poprosiliśmy szefową mody magazynu "Flesz" - Na wybiegu zdecydowanie najlepiej prezentowała się Kaczyńska, a jej wyjście w beżowej, prześwitującej bluzce wzbudziło poruszenie wśród publicznośći. Plus za profesjonalizm - prezentowanie ubrań odkrywających ciało bywa dla początkujących modelek stresujące - u Olgi nie było widać cienia stresu! - powiedziała nam Barbara Łubko. - Doskonale zaprezentowała się też Ania Piszczałka, a Ania Bałoń świetnie odnajduje się za to w świecie showbiznesu: na bankiecie brylowała wśród gości.
 
Zobaczcie naszą galerię i oceńcie, która z dziewczyn wypadła najlepiej?

kj